Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata DD60846 - Opis produktu

Mapa Zwierzęta Świata to innowacyjny, edukacyjny produkt w języku polskim, który spowoduje, że nauka przyrody będzie dla Twojego dziecka łatwa i zabawna! Dzięki niej dziecko pozna niezwykłe sekrety świata zwierząt.
Ta interaktywna mapa zawiera aż na 500 faktów i pytań na temat zwierząt i ich środowiska życia na całym świecie. Dziecko przyciskając paluszkiem na mapę pozna nazwę i szczegółowe fakty dotyczące jednego z 72 zwierzątek.

Postępując zgodnie z instrukcją dziecko odkryje każde państwo na mapie, a także zapozna się z dodatkowymi informacjami. Na mapie znajdują się przyciski, dzięki którym można uczyć się o:
- zwierzętach i odgłosach jakie wydają,
- gromadzie do której należą,
- zasięgu występowania,
- odżywianiu,
- zabawnych faktach, czyli ciekawostkach o danym zwierzątku.
Dodatkowo znajdziemy na niej przycisk Powtarzanie, który będzie pomocny w utrwaleniu wiedzy oraz przycisk On/Off.

To edukacyjna zabawka dla całej rodziny. Wartości edukacyjne Mapy Zwierząt to:
- geografia - pozwala na naukę i/lub poszerzenie wiedzy z zakresu przyrody i geografii,
- nauka o ziemi,
- pamięć - ćwiczenie pamięci,
- towarzyskość - gry zapewniają możliwość integracji dzieci, a także ułatwiają kontakt rówieśnikom,
- samodzielność - pomaga w zwiększeniu poczucia własnej wartości u dziecka poprzez satysfakcję z poprawnie udzielanych odpowiedzi podczas gry,
- funkcje motoryczne - ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową,
- koncentracja - wyszukiwanie na mapie zwierząt lub terytorium, na którym występuje doskonali umiejętności dziecka, jednocześnie wymagając od niego dużego skupienia.

Mapa ma duży rozmiar - 90x60cm, ale jest wygodna w użytkowaniu. Można rozłożyć na podłodze lub biurku, a także zawiesić na ścianie.

Dzięki 2 poziomom trudności quizu zabawa będzie dobrze dopasowana dla dzieci młodszych i starszych.
Prosty Quiz - to zabawa dla najmłodszych dzieci polegająca na znalezieniu zwierzęcia, kontynentu lub oceanu na mapie.
Super Quiz - pytania o zwierzęta, odgłosy zwierząt, terytorium, czym się żywią, czyli wszystkie rzeczy, które można było poznać dzięki zabawie z matą.

Zarówno Prosty Quiz, jak i Super Quiz pozwolą dziecku na sprawdzenie wiedzy. Dziecko po podaniu prawidłowej odpowiedzi zostanie nagrodzone dźwiękowymi owacjami lub pozytywnym komentarzem. Natomiast jeśli poda odpowiedź nieprawidłową, usłyszy właściwą odpowiedź, tak aby mogło ją zapamiętać.


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR03 (AAA), załączono baterie testowe.
Wymiary mapy: 60x90cm
Wymiary opakowania: 65x7,5x30cm
Numer katalogowy: DD60846
Zabawki - Numer handlowy: 88008

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 11-04-2014

    Mój 4-latek jest zafascynowany tą mapą, na razie najbardziej cieszą go odgłosy zwierząt :)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator