Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310 - Opis produktu

Fantastyczny dwujęzyczny Mój Pierwszy Pociąg dla malucha, który dostarcza mnóstwo informacji na temat pojazdów. Dwujęzyczna zabawka jest świetną propozycją do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat. Kolorowy pociąg posiada 6 dwustronnych kart z grafiką 12 pojazdów. Pociąg wygrywa melodyjki i realistyczne dźwięki jakie wydają pojazdy.
Kiedy dziecko naciśnie na przycisk ze znakiem zapytania, usłyszy polecenie żeby znalazło kartę z odpowiednim pojazdem, którą należy umieścić w miejscu na kartę. Dodatkowo maluch usłyszy informacje o danym pojeździe z karty np. ‘’statek pasażerski przewozi dużo ludzi” oraz realistyczne dźwięki danego pojazdu. Po naciśnięciu przycisku z nutkami usłyszy melodie i realistyczne dźwięki jakie wydają pojazdy. Po naciśnięciu przycisku z książeczką usłyszy melodyjki, realistyczne dźwięki jakie wydają pojazdy i informacje na ich temat.

Funkcje zabawki:
- quiz - znajdź prawidłowy pojazd,
- nauka - poznaj interesujące fakty o pojazdach,
- muzyka - posłuchaj melodyjek i realistycznych odgłosów pojazdów,
- nauka języka angielskiego,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 37x22x11,5cm
Numer katalogowy: DD42310
Zabawki - Numer handlowy: 88070

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój pierwszy pociąg pojazdy DD42310?
Fantastyczny dwujęzyczny Mój Pierwszy Pociąg dla malucha, który dostarcza mnóstwo informacji na temat pojazdów. Dwujęzyczna zabawka jest świetną propozycją do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat. Kolorowy pociąg posiada 6 dwustronnych kart z grafiką 12 pojazdów. Pociąg wygrywa melodyjki i realistyczne dźwięki jakie wydają pojazdy.
Zabawki - Numer handlowy: 88070Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    WSPANIALA ZABAWKA DLA DZIECI MOJA WNUCZKA UWIELBIA TA CIUCHCIE MOWI ZE TO CIUCHCIA TOMEK Z BAJKI

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator