Muzyczna żyrafka DD29900 - Opis produktu

Ta wesoła żyrafa stanie się ulubioną zabawką waszego dziecka. Posiada mini klawiaturę. Przyciskając klawisze tego pianinka dziecko usłyszy wesołe melodie i zabłyśnie kolorowymi światełkami.
Po przyciśnięciu głowy do dołu zobaczysz odbijające się kuleczki wewnątrz jej długiej i przeźroczystej szyi.
Niewielki ogonek obraca się wydając terkoczący dźwięk.
Wysokość zabawki ok. 20cm.


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR44 , załączono baterie testowe.
??Wymiary opakowania: 10,5x11,5x23 cm
Numer katalogowy: DD29900
Zabawki - Numer handlowy: 88021

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Muzyczna żyrafka DD29900?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Muzyczna żyrafka DD29900 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Muzyczna żyrafka DD29900 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Muzyczna żyrafka DD29900?
Najniższy koszt przesyłki dla Muzyczna żyrafka DD29900 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Muzyczna żyrafka DD29900 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Muzyczna żyrafka DD29900?
Ta wesoła żyrafa stanie się ulubioną zabawką waszego dziecka. Posiada mini klawiaturę. Przyciskając klawisze tego pianinka dziecko usłyszy wesołe melodie i zabłyśnie kolorowymi światełkami.
Zabawki - Numer handlowy: 88021Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator