Kostka muzyczna tamburyno S-80530 - Opis produktu

Dzieci uwielbiają muzykę. Kostka muzyczna - tmburyno w kolorze czerwonym posiada wygodną rączkę i duże rozmiary, aby ułatwić jej chwytanie i tworzenie przez dziecko własnej muzyki. Kontrastowe kolory stymulują zmysł wzroku. Dźwięki wydawane przez kostkę sprzyjają rozwoju słuchu, a przesuwanie barwnych krążków zwiększa doznania dotykowe. Zabawka zapewnia stymulację wszystkich zmysłów dziecka uczy zależności przyczynowo-skutkowych oraz wspomaga rozwój mózgu.

Funkcje produktu:
- klocek ma wybrzuszenie i wgięcie na przeciwległych ściankach, tak aby można było ułożyć na nim inny klocek z tej samej serii, jeden na drugim,
- układanie w stos uczy dziecko cierpliwości i koncentracji,
- kontrastowe kolory stymulują wzrok,
- otwarte boki klocka pozwalają dziecku zobaczyć źródło dźwięku i zwiększyć wrażenia poprzez dotyk.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary produktu: ok. 11x9x7,5cm.
Nr katalogowy: S-80530

Zabawki - Numer handlowy: 63100

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kostka muzyczna tamburyno S-80530?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kostka muzyczna tamburyno S-80530 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Kostka muzyczna tamburyno S-80530 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kostka muzyczna tamburyno S-80530?
Najniższy koszt przesyłki dla Kostka muzyczna tamburyno S-80530 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kostka muzyczna tamburyno S-80530 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kostka muzyczna tamburyno S-80530?
Dzieci uwielbiają muzykę. Kostka muzyczna - tamburyno w kolorze czerwonym posiada wygodne uchwyty i duże rozmiary, aby ułatwić jej chwytanie i tworzenie własnej muzyki. Kontrastowe kolory stymulują zmysł wzroku.
Zabawki - Numer handlowy: 63100Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator