Obcinacz do paznokci S-38001 - Opis produktu

Bezpieczny i wygodny w użytkowaniu obcinacz do paznokci z miękkim uchwytem na kciuk i palec z wesołą małpką. Szczególnie wygodny do obcinania paznokci u nóg dziecka. Ciekawy design o tematyce safari.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok. 3x8x2cm
Nr katalogowy: S-38001

Zabawki - Numer handlowy: 63088

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Obcinacz do paznokci S-38001?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Obcinacz do paznokci S-38001 możesz kupić za 15.00 zł. Cena Obcinacz do paznokci S-38001 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Obcinacz do paznokci S-38001?
Najniższy koszt przesyłki dla Obcinacz do paznokci S-38001 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Obcinacz do paznokci S-38001 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Obcinacz do paznokci S-38001?
Bezpieczny i wygodny w użytkowaniu obcinacz do paznokci z miękkim uchwytem na kciuk i palec z wesołą małpką.
Zabawki - Numer handlowy: 63088Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator