Literki gryzaki S-80048 - Opis produktu

Zestaw zawiera 26 kolorowych literek w odważnych, nasyconych kolorach o zróżnicowanych teksturach inspirujących dotyk i wzrok.
Zwróć uwagę dziecka na różne struktury i barwy. Pokaż mu również jak można je połączyć i rozdzielić! Przekładając poszczególne literki naucz dziecko alfabetu i kolorów. Możesz również śpiewać razem ze starszym dzieckiem piosenkę o alfabecie podczas, gdy ono podnosi i chowa litery ABC w odpowiedniej kolejności. Klaszczcie i śmiejcie się razem po zakończeniu zabawy.
Zabawki można schłodzić tylko w domowej lodówce aby ulżyć dziecku podczas ząbkowania. Nie należy schładzać w zamrażalniku. Zamrażanie gryzaka może doprowadzić do jego pęknięcia, a krawędzie mogą stać się twarde i ostre.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania ok.: 15x7x14cm
Wymiary ok.: 15x14x7cm
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: S-80048

Zabawki - Numer handlowy: 63053

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator