Aspirator do nosa S-38005 - Opis produktu

Aspirator do noska o sympatycznym kształcie słonia sprawi, że czyszczenie noska będzie proste, a Twoje dziecko będzie mogło łatwiej oddychać oraz pozostanie przez cały czas zdrowe i uśmiechnięte.

Cechy produktu:
- mały rozmiar dopasowany do noska dziecka,
- zmniejszanie zatorów w nosku przy użyciu miękkiej końcówki,
- prosty w obsłudze,
- miękką końcówkę łatwo utrzymać w czystości.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary: 9x4x17cm
Nr katalogowy: S-38005

Zabawki - Numer handlowy: 63079

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Aspirator do nosa S-38005?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Aspirator do nosa S-38005 możesz kupić za 7.00 zł. Cena Aspirator do nosa S-38005 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 7.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Aspirator do nosa S-38005?
Najniższy koszt przesyłki dla Aspirator do nosa S-38005 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Aspirator do nosa S-38005 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Aspirator do nosa S-38005?
Aspirator do noska o sympatycznym kształcie słonia sprawi, że czyszczenie noska będzie proste, a Twoje dziecko będzie mogło łatwiej oddychać i pozostanie przez cały czas zdrowe i uśmiechnięte.
Zabawki - Numer handlowy: 63079Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator