Ksylofon S-80159 - Opis produktu

Barwny ksylofon oferuje zarówno bodźce muzyczne, jak i wzrokowe oraz dotykowe. Nakieruj rączkę dziecka w taki sposób, aby poczuło zróżnicowane struktury klawiszy, opisz co czuje. Zachęć do przyciśnięcia klawiszy, aby usłyszało zabawne dźwięki. A kiedy będzie już potrafiło siedzieć samodzielnie, umieść ksylofon na podłodze, żeby maluch mógł ćwiczyć koordynację oko-ręka.
Biało-czarna rączka stymuluje wzrok kontrastującymi barwami i może służyć jako wygodny uchwyt do trzymania lub jako gryzaczek. Barwne kółeczka można przesuwać.

Funkcje rozwojowe zabawki:
- każdy klawisz wydaje inny dźwięk,
- pomaga rozwijać rozumienie przyczynowo-skutkowe,
- uwrażliwia słuch dziecka,
- wyraziste kolory i duże kontrasty bieli i czerni na uchwycie wzbudzają zainteresowanie i stymulują wzrok.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary ok.: 14,5x12cm
Nr katalogowy: S-80159

Zabawki - Numer handlowy: 63060

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Ksylofon S-80159?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Ksylofon S-80159 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Ksylofon S-80159 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Ksylofon S-80159?
Najniższy koszt przesyłki dla Ksylofon S-80159 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Ksylofon S-80159 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Ksylofon S-80159?
Barwny ksylofon oferuje zarówno bodźce muzyczne, jak i wzrokowe oraz dotykowe. Nakieruj rączkę dziecka w taki sposób, aby poczuło zróżnicowane struktury klawiszy, opisz co czuje. Zachęć do przyciśnięcia klawiszy, aby usłyszało zabawne dźwięki.
Zabawki - Numer handlowy: 63060Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator