Wirująca piłka DD50372 - Opis produktu

Wirująca piłka to zabawka, z którą dziecko odkryje radość z raczkowania oraz pozna kształty i cyferki. Zabawka mówi w języku polskim, ucząc nazw cyferek oraz kształtów, a także odtwarza wesołe melodie i błyska światełkami. Dodatkowo zabawnie wiruje, turlając się i uciekając przed maluchem, grzechocząc przy tym koralikami, ukrytymi w jednej ze ścianek. Przełącznik trybu umożliwi szybkie przejście z nauki w opcję zabawy lub całkowite wyłączenie dźwięków po zakończonej zabawie. Rozkręć zabawę razem z wirującą piłeczką, która uczy, bawi i zachęca do raczkowania!  

Funkcje produktu:
- piłka mówi w j. polskim,
– światełka,
– melodie,
– odgłosy zwierząt,
– przełącznik OFF/ABC/melodie,
– nazwy cyferek i kształtów,
– grzechotanie,
– ruch wirujący,
– terkoczący element,
– średnica piłki: 16cm,
- rozwija sprawność ruchową dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 19x19x19cm, średnica zabawki ok. 16cm.
Numer katalogowy: DD50372
Zabawki - Numer handlowy: 50184

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wirująca piłka DD50372?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wirująca piłka DD50372 możesz kupić za 89.00 zł. Cena Wirująca piłka DD50372 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wirująca piłka DD50372?
Najniższy koszt przesyłki dla Wirująca piłka DD50372 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wirująca piłka DD50372 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wirująca piłka DD50372?
Rozkręć zabawę razem z wirującą piłeczką, która uczy, bawi i zachęca do raczkowania! Piłka mówi w j. polskim, błyska światełkami i odtwarza melodie, uczy cyferek i kształtów. Poprzez swój wirujący ruch ucieka przed maluchem zachęcając do zabawy i podążania za nią.
Zabawki - Numer handlowy: 50184Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator