Odkrywczy stolik 58834 - Opis produktu

Gdy dziecko kończy pierwszy rok życia potrzebuje kreatywnej zabawy i różnorodnych aktywności, które może zapewnić Odkrywczy Stolik. Ta reprezentacyjna zabawka to również idealny prezent z tej okazji. Kolorowy stolik zajmie dziecko zabawą przez długi czas dzięki muzyce, światłu i ruchomym elementom aktywizując je do odkrywania nowych edukacyjnych aktywności. Wspaniałą zabawę zapewnią: mini pianinko, panel małego rajdowca, obrotowe koła zębate oraz książeczka z odwracaną kartką. Stolik zabaw zapewni maluchom rozrywkę, zachęcając je do odkrywania zależności przyczynowo- skutkowych, pobudzi zmysły oraz nauczy pierwszych cyfr, kształtów i kolorów. Stolik mówi i śpiewa w języku polskim. Każdy z rogów stolika skrywa ekscytujące niespodzianki! Panel małego rajdowca składa się z ruchomej kierownicy do sterowania mini autkiem, klaksonu, przycisku z kluczykiem, który uruchamia dźwięk silnika oraz z dźwigni aktywującej realistyczne odgłosy. Ruchome trybiki z podobiznami zwierzątek po wprawieniu ich w ruch uruchamiają zabawne dźwięki i wesołą melodię. Panel muzyczny tworzy mini pianinko z kolorowymi klawiszami podpisanymi cyferkami, 2 przyciski z obrazkiem instrumentów muzycznych, odpowiedzialne za aktywowanie melodii oraz książeczka z ruchomą kartką, która uruchamia zabawne melodie. To jeszcze nie wszystko! W zestawie znajdziemy także 3 grzechoczące piłeczki, które po wrzuceniu ich do otworu znajdującego się na środku stolika wypadną przez jeden z otworów umieszczonych po bokach stolika.

Funkcje produktu:
- kolorowe światełka,
- mini pianinko,
- melodie,
- ruchoma kartka książeczki uruchamiająca muzykę,
- ruchome trybiki z podobiznami zwierzątek uruchamiające zabawne dźwięki i wesołą melodię,
- panel małego rajdowca: ruchoma kierownica do kierowania mini samochodzikiem, kluczyk uruchamiający dźwięki silnika, dźwignia uruchamiająca realistyczne dźwięki, klakson,
- w komplecie 3 grzechoczące piłeczki,
- regulacja głośności.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 64x46x12,5cm 
Numer katalogowy: DD58834
Zabawki - Numer handlowy: 50115

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Odkrywczy stolik 58834?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Odkrywczy stolik 58834 możesz kupić za 135.00 zł. Cena Odkrywczy stolik 58834 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 135.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Odkrywczy stolik 58834?
Najniższy koszt przesyłki dla Odkrywczy stolik 58834 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Odkrywczy stolik 58834 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Odkrywczy stolik 58834?
Gdy dziecko kończy pierwszy rok życia potrzebuje kreatywnej zabawy i różnorodnych aktywności, które może zapewnić Odkrywczy Stolik. Ta reprezentacyjna zabawka to również idealny prezent z tej okazji. Kolorowy stolik zajmie dziecko zabawą przez długi czas dzięki muzyce, światłu i ruchomym elementom aktywizując je do odkrywania nowych edukacyjnych aktywności.
Leżaczki - Numer handlowy: 50115Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator