Popboblocs Pociąg KA10654 - Opis produktu

Zbuduj pociąg z klocków Popbo i zabierz Patricka, Sama i Bobbiego w podróż! Popbo Pociąg wykonany jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Dzięki temu, że klocki są miękkie nadają się do zabawy dla dzieci już od 6 miesiąca życia. W zestawie znajduje się 13 elementów: 5 klocków z kołami, 5 klocków o różnych kształtach oraz 3 figurki zwierząt.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, natępnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje nazwy zwierząt, kolory, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: rozpoznawanie części ciała zwierzątka, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurkach (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocki sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć postaci i kolory. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Bądź kreatywny i zbuduj inne modele pociągów używając różnych części.
Klocki z zerii Popbo Blocks pasują do siebie. Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można układać jeżdżące"pociągi" o różnych kolorach i kształtach lub budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 7,5x11x41cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10654

Zabawki - Numer handlowy: 46009


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs Pociąg KA10654?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs Pociąg KA10654 możesz kupić za 75.00 zł. Cena Popboblocs Pociąg KA10654 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs Pociąg KA10654?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs Pociąg KA10654 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs Pociąg KA10654 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs Pociąg KA10654?
Zbuduj pociąg z klocków Popbo i zabierz Patricka, Sama i Bobbiego w podróż! Pociąg wykonany jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć.
Zabawki - Numer handlowy: 46009Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator