Ośmiornica odkryj mnie LC27206 - Opis produktu

Pluszowa ośmiorniczka Odkryj mnie – to zabawka zapewniająca wiele aktywności do odkrycia. Posiada zróżnicowane kolory i skupiające uwagę wzory graficzne. Uśmiechnięta buźka, haftowane oczy i zabawna grzywka z satynowych wstążeczek powodują, że jej postać jest wyjątkowo urocza i zajmująca. Dodatkowo w główce znajduje się zabawny piszczek. Każde z ramion ośmiorniczki zawiera inną ciekawostkę:
- szeleszczące materiały z zabawką typu a-kuku,
- satynowe tasiemki do chwytania i skubania,
- plastikowe kółeczka, łatwe do chwytania i trzymania, wydające klekoczący dźwięk przy potrząsaniu,
- obrotową rozgwiazdę wydającą terkoczący dźwięk przy przekręcaniu,
- gryzaczek w kształcie konika morskiego.

Dziecko za każdym razem odkrywa samodzielnie coś nowego i sprawdza co się stanie po jego działaniu przy kolejnym ramieniu ośmiorniczki. Produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły: ruchu, wzorku, słuchu i dotyku. Dziecko bawi się świetnie, jednocześnie ucząc się nowych rzeczy i znajdując coraz to nowsze zastosowania zabawki. Ćwiczy małą motorykę przyciskając piszczek, obracając rozgwiazdę, czy szeleszcząc i badając dotykiem poszczególne struktury materiałów. Przesuwanie ośmiornicy po podłodze i podążanie za nią lub potrząsanie, aby usłyszeć grzechotanie kółeczek ćwiczy mięśnie.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: średnica ok. 30cm
Wielkość opakowania: 25,5x22x18cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27206

Zabawki - Numer handlowy: 87041

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Ośmiornica odkryj mnie LC27206?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Ośmiornica odkryj mnie LC27206 możesz kupić za 60.00 zł. Cena Ośmiornica odkryj mnie LC27206 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 60.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Ośmiornica odkryj mnie LC27206?
Najniższy koszt przesyłki dla Ośmiornica odkryj mnie LC27206 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Ośmiornica odkryj mnie LC27206 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Ośmiornica odkryj mnie LC27206?
Pluszowa ośmiorniczka Odkryj mnie – to zabawka zapewniająca wiele aktywności do odkrycia. Sympatyczna buźka i każde z ramion ośmiorniczki zawierają inne ciekawostki m.in.: piszczek, terkoczącą rozgwiazdę, szeleszczące a-kuku, gryzak, barwne kółeczka.
Zabawki - Numer handlowy: 87041Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator