Zawieszka astronauta Michał LC27181 - Opis produktu

Zawieszka astronauta Michał to postać nie z tego świata, która może stać się pierwszym przyjacielem Twojego dziecka. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne. Przekręć głowę a zobaczysz dwie twarze astronauty. Dwustronna postać, której wygląd można dopasowywać. Z boku głowy ma zabawne satynowe wstążki do skubania oraz śmiesznie szeleszczące stopy. Pokaż dziecku barwne i przeźroczyste gryzaki na kółeczku podobne do kamieni szlachetnych oraz czerwoną gwiazdkę na tasiemce, która jest elastycznym gryzakiem. Gryzak można chować do kieszonki z jednej strony zabawki. Wyobraźnia podpowie Tobie i dziecku różne historie do opowiadania.

Funkcje produktu:
- dwustronna postać typu mix&match
- satynowe wstążki,
- gryzaki imitujące kamienie szlachetne,
- elastyczny gryzak w kształcie czerwonej gwiazdki,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk, w tym szeleszczące stopy,
- ciekawe wzory tkanin skupiające uwagę,
- szeleszcząca marynarka i stopy z kontrastowymi biało-czarnymi wzorami pod spodem.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 32cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27181
Zabawki - Numer handlowy: 87083

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka astronauta Michał LC27181?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka astronauta Michał LC27181 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Zawieszka astronauta Michał LC27181 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka astronauta Michał LC27181?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka astronauta Michał LC27181 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka astronauta Michał LC27181 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka astronauta Michał LC27181?
Zawieszka astronauta Michał firmy Lamaze może stać się pierwszym przyjacielem Twojego dziecka. Pluszowy astronauta posiada wiele elementów i funkcji edukacyjnych. Ciekawym elementem jest obracana głowa, dzięki czemu cała postać jest dwustronna.
Zabawki - Numer handlowy: 87083Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator