Kotek na kocyku LC27623 - Opis produktu

Rozwijaj dziecięcą wyobraźnię, stymuluj zmysły i zaangażuj dziecko w zabawę podczas nauki i odkrywania świata. Kotek na kocyku to urocza przytulanka – szmacianka. To idealny pierwszy przyjaciel w ciągu dnia i nocy. Zabawka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, miłych w dotyku, świetnych do przytulenia podczas zasypiania. Sprawdzi się również podczas spaceru zapewniając dziecku możliwość odkrycia interesujących właściwości: grzechotki w główce kotka, szeleszczących uszu, satynowych wstążek, różnych struktur materiałów, pięknych barw i ciekawych wzorów graficznych, również tych o wysokim kontraście.

Funkcje produktu:
- idalny przyjaciel do przytulania i zasypiania - zastępuje pieluszkę,
- urocza postać kotka z grzechotką i kocykiem,
- jasne, intensywne kolory z wierzchu kocyka oraz wysoki kontrast bieli i czerni pod spodem stymulują zmysł wzroku,
- komfortowe materiały do odkrycia poprzez dotyk (gładkie, szorstkie, śliskie, sztywne, miękkie),
- różne wzory tkanin skupiające uwagę dziecka oraz interesujące szczegóły np. haftowane oczy,
- satynowe wstążeczki do nauki chwytania i manipulacji plauszkami rozwijające małą motorykę,
- szeleszczące uszy.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość kocyka: ok. 25x25cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27623

Zabawki - Numer handlowy: 87049

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator