Muzyczny żółwik pluszowy LC27094 - Opis produktu

Muzyczny żółwik wykonany jest z różnokolorowych tkanin, a każdy kolor na skorupie to dźwięk innej nutki. Łatwą aktywację nutek zapewniają czujniki dotykowe reagujące na lekkie przyciśnięcie wybranego koloru. Do zabawki dołączona jest instrukcja, dzięki której, kierując się kolorami, można zagrać wesołą muzyczkę. Melodie wesołego żółwika zachwycą każdego maluszka. Można wybrać jeden z 3 trybów odtwarzania muzyki budząc w ten sposób świadomość muzyczną dziecka.
Żółwik jest mięciutki, więc doskonale nadaje sie do przytulania! Materiał i dźwięki zachęcą każdego maluszka do zabawy, jednocześnie wpływając stymulująco na jego rozwój oraz pobudzając zmysły:
- wzrok, dzięki różnorodności kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów,
- słuch, dzięki dźwiękom, gamie i melodiom,
- dotyk, dzięki różnorodnej fakturze i strukturze materiału.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok 31,5x20x9cm
Wielkość opakowania: 28,5x22,5x10cm
Produkt wymaga 2 szt. baterii 1,5V AA (LR6), w załączeniu baterie testowe.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27094

Zabawki - Numer handlowy: 87027

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator