Gryzaki dla dziewczynki S-80165 - Opis produktu

Gryzaki wypełnione wodą dla dziewczynki - 2szt. Te dwa (pomarańczowy i czerwony) wesołe, wypełnione wodą gryzaki można schłodzić w lodówce. Są lekkie, odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Mają różnorodne faktury i grubości zapewniające odpowiednią stymulację organów mowy przygotowując je jednocześnie do formowania słów oraz łagodząc ból podczas ząbkowania.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary: ok. 13x15x2,5cm
Nr katalogowy: S-80165

Zabawki - Numer handlowy: 63165

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzaki dla dziewczynki S-80165?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzaki dla dziewczynki S-80165 możesz kupić za 27.00 zł. Cena Gryzaki dla dziewczynki S-80165 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 27.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzaki dla dziewczynki S-80165?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzaki dla dziewczynki S-80165 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzaki dla dziewczynki S-80165 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzaki dla dziewczynki S-80165?
Gryzaki wypełnione wodą dla dziewczynki - 2szt. Te dwa (pomarańczowy i czerwony) wesołe, wypełnione wodą gryzaki można schłodzić w lodówce. Mają różnorodne faktury i grubości zapewniające odpowiednią stymulację organów mowy i łagodzą ból ząbkowania.
Zabawki - Numer handlowy: 63063Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator