Popboblocs Krokokostki do składania KA10611 - Opis produktu

Popboblocs Krokokostki do składania to krokodyl który ma ciało składające się z głowy, ogona i odpinanych kostek z tworzywa sztucznego, nie zagrażającego zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka.
1, 2, 3, 4 ... dzieci mogą nauczyć się liczenia za pomocą tych 4 małych kolorowych ponumerowanych kostek. Przy pomocy zabawki dziecko ćwiczy mięśnie, umiejętności logiczne, uczy się kolorów, liczb i nazw codziennych objektów. Dzieci mogą tworzyć różne długości krokodyla w zależności od ich wyobraźni! To zabawa i nauka w tym samym czasie razem z Krokokostkami.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 11x6x39,5cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10611

Zabawki - Numer handlowy: 46030

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs Krokokostki do składania KA10611?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs Krokokostki do składania KA10611 możesz kupić za 43.00 zł. Cena Popboblocs Krokokostki do składania KA10611 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 43.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs Krokokostki do składania KA10611?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs Krokokostki do składania KA10611 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs Krokokostki do składania KA10611 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs Krokokostki do składania KA10611?
Popboblocs Krokokostki do składania to krokodyl który ma ciało składające się z głowy, ogona i 4 odpinanych, kolorowych, ponumerowanych kostek.
Zabawki - Numer handlowy: 46030Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator