Popboblocs Krokokostki do składania KA10611 - Opis produktu

Popboblocs Krokokostki do składania to krokodyl który ma ciało składające się z głowy, ogona i odpinanych kostek z tworzywa sztucznego, nie zagrażającego zdrowiu i bezpieczeństwu dziecka.
1, 2, 3, 4 ... dzieci mogą nauczyć się liczenia za pomocą tych 4 małych kolorowych ponumerowanych kostek. Przy pomocy zabawki dziecko ćwiczy mięśnie, umiejętności logiczne, uczy się kolorów, liczb i nazw codziennych objektów. Dzieci mogą tworzyć różne długości krokodyla w zależności od ich wyobraźni! To zabawa i nauka w tym samym czasie razem z Krokokostkami.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 11x6x39,5cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10611

Zabawki - Numer handlowy: 46030

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator