PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195 - Opis produktu

Poznaj innowacyjną i interaktywną grę: Prawda czy Fałsz? Junior. Gra zawiera odpowiedzi na ponad 1000 pytań z różnych dziedzin, a została skonstruowana tak, aby już dzieci od 5 lat mogły w nią grać, doskonale się bawiąc i ucząc.
To jedna z niewielu gier, którą można obsługiwać intuicyjnie. Już po wyjęciu z opakowania, nawet bez czytania instrukcji, będzie wiadomo jak w nią zagrać! Nie trzeba uczyć się skomplikowanych zasad i tłumaczyć maluchom obsługi, ponieważ Mistrzyni Ceremonii, czyli głos z zabawki, powie co należy zrobić. Głosu udzieliła jej pani Katarzyna Cichopek. Radzimy jednak spojrzeć na rozdział Wskazówki w instrukcji, skąd możesz dowiedzieć sie rzeczy, o których nie powie Mistrzyni.
Gra jest genialnym uzupełnieniem spotkań towarzyskich. Niewątpliwym plusem gry jest gimnastyka umysłu gracza, gdyż poszerza on swoją wiedzę i trenuje pamięć. Ponadto zabawa z grą Prawda czy Fałsz wpływa na budowanie i utrzymanie ciepłych relacji rodzinnych i towarzyskich, a także na pogłębianie wiedzy.
UWAGA! Niektóre z ciekawostek mogą powodować napady śmiechu, więc rewelacyjna zabawa gwarantowana!

Obsługa gry:
Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy.
Aby rozpocząć, przestaw zabawkę z trybu "demo" na "on" i naciśnij jeden z kolorowych przycisków oraz zatwierdź wybór przyciskając guzik z zieloną buźką. Potem swój kolor wybiera kolejny gracz.
Zabawka będzie mówiła szalone zdania, a zadaniem graczy jest odgadnięcie czy są one prawdziwe czy fałszywe.
Jeśli według niego zdanie jest prawdziwe, naciska przycisk z ZIELONĄ BUŹKĄ, jeżeli jest fałszywe naciska CZERWONĄ BUŹKĘ. Ale trzeba się spieszyć, bo jest tylko kilka sekund na odpowiedź.
Zabawka posiada 2-stopniową regulację głośności.
Zasady gry:
- Jedna gra trwa około 20 minut.
- Każdy gracz zaczyna grę z pulą 20 punktów.
- Jeżeli gracz odpowie prawidłowo zdobywa 1 punkt, jeżeli odpowie źle, traci 2 punkty.
- Gracz z największą liczbą punktów wygrywa.
- Są 3 rundy, w pierwszej rundzie to Mistrz Ceremonii wybiera kto będzie odpowiadał, w drugiej - odpowiada osoba, która pierwsza naciśnie swój przycisk, zaś w trzeciej - możesz zmusić przeciwnika do odpowiedzi, naciskając jego przycisk. Tu liczy się spryt i refleks! Zawsze też możesz trafić na zaskakujący zwrot akcji i niezwykłą niespodziankę.

Zabawka ma wpływ na:
- wspomaganie koncentracji,
- rozwijanie wyobraźni,
- ćwiczenie pamięci.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Dostępna jest również wersja dla starszych dzieci z trudniejszymi pytaniami.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (R6). W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x6,5cm
Numer katalogowy: DD61195
Zabawki - Numer handlowy: 88093

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator