PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195 - Opis produktu

Poznaj innowacyjną i interaktywną grę: Prawda czy Fałsz? Junior. Gra zawiera odpowiedzi na ponad 1000 pytań z różnych dziedzin, a została skonstruowana tak, aby już dzieci od 5 lat mogły w nią grać, doskonale się bawiąc i ucząc.
To jedna z niewielu gier, którą można obsługiwać intuicyjnie. Już po wyjęciu z opakowania, nawet bez czytania instrukcji, będzie wiadomo jak w nią zagrać! Nie trzeba uczyć się skomplikowanych zasad i tłumaczyć maluchom obsługi, ponieważ Mistrzyni Ceremonii, czyli głos z zabawki, powie co należy zrobić. Radzimy jednak spojrzeć na rozdział Wskazówki w instrukcji, skąd możesz dowiedzieć sie rzeczy, o których nie powie Mistrzyni.
Gra jest genialnym uzupełnieniem spotkań towarzyskich. Niewątpliwym plusem gry jest gimnastyka umysłu gracza, gdyż poszerza on swoją wiedzę i trenuje pamięć. Ponadto zabawa z grą Prawda czy Fałsz wpływa na budowanie i utrzymanie ciepłych relacji rodzinnych i towarzyskich, a także na pogłębianie wiedzy.
UWAGA! Niektóre z ciekawostek mogą powodować napady śmiechu, więc rewelacyjna zabawa gwarantowana!

Obsługa gry:
Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy.
Aby rozpocząć, przestaw zabawkę z trybu "demo" na "on" i naciśnij jeden z kolorowych przycisków oraz zatwierdź wybór przyciskając guzik z zieloną buźką. Potem swój kolor wybiera kolejny gracz.
Zabawka będzie mówiła szalone zdania, a zadaniem graczy jest odgadnięcie czy są one prawdziwe czy fałszywe.
Jeśli według niego zdanie jest prawdziwe, naciska przycisk z ZIELONĄ BUŹKĄ, jeżeli jest fałszywe naciska CZERWONĄ BUŹKĘ. Ale trzeba się spieszyć, bo jest tylko kilka sekund na odpowiedź.
Zabawka posiada 2-stopniową regulację głośności.
Zasady gry:
- Jedna gra trwa około 20 minut.
- Każdy gracz zaczyna grę z pulą 20 punktów.
- Jeżeli gracz odpowie prawidłowo zdobywa 1 punkt, jeżeli odpowie źle, traci 2 punkty.
- Gracz z największą liczbą punktów wygrywa.
- Są 3 rundy, w pierwszej rundzie to Mistrz Ceremonii wybiera kto będzie odpowiadał, w drugiej - odpowiada osoba, która pierwsza naciśnie swój przycisk, zaś w trzeciej - możesz zmusić przeciwnika do odpowiedzi, naciskając jego przycisk. Tu liczy się spryt i refleks! Zawsze też możesz trafić na zaskakujący zwrot akcji i niezwykłą niespodziankę.

Zabawka ma wpływ na:
- wspomaganie koncentracji,
- rozwijanie wyobraźni,
- ćwiczenie pamięci.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Dostępna jest również wersja dla starszych dzieci z trudniejszymi pytaniami.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (R6). W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x6,5cm
Numer katalogowy: DD61195
Zabawki - Numer handlowy: 88093

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195?
Aktualnie w najniższej cenie produkt PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195 możesz kupić za 115.00 zł. Cena PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 115.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195?
Najniższy koszt przesyłki dla PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać PRAWDA czy FAŁSZ? JUNIOR gra interaktywna DD61195?
Poznaj innowacyjną i interaktywną grę: Prawda czy Fałsz? Junior Gra zawiera odpowiedzi na ponad 1000 szalonych pytań z różnych dziedzin, a została skonstruowana tak, aby zarówno dzieci dorośli mogli spędzać razem czas, doskonale się bawiąc i dowiadując ciekawych rzeczy.
Zabawki - Numer handlowy: 88093Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator