Perkusja elektroniczna DD45167 - Opis produktu

Perkusja elektroniczna zapewni muzyczną zabawę ćwiczącą rytm i koordynację ruchową. Zaczaruje dźwiękiem i kolorem, zachęcając najmłodszych do tworzenia własnej muzyki! Ta dotykowa zabawka została wyposażona w 3 tryby działania. Możesz wybrać rodzaj instrumentu (klasyczna perkusja lub bongosy) i grać na padach solo albo przygrywać na nich wesołym melodiom. Zabawie towarzyszą kolorowe światełka. Funkcja regulacji głośności pozwala dostosować perkusję do indywidualnych potrzeb. Wpływa na aktywność wszystkich zmysłów, a w szczególności rozwija wrażliwość słuchową oraz zachęca do kreatywności.
 
Funkcje produktu:
- 3 tryby zabawy (perkusja, 6 wgranych melodii + możliwość grania na dotykowych bębnach, bongosy),
- regulacja głośności (2 poziomy),
- kolorowe światełka,
- odkrywaj realistyczne i zabawne odgłosy,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 37x5x21cm, wielkość zabawki ok. 32x15cm.
Numer katalogowy: DD45167
Zabawki - Numer handlowy: 50181

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Perkusja elektroniczna DD45167?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Perkusja elektroniczna DD45167 możesz kupić za 75.00 zł. Cena Perkusja elektroniczna DD45167 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Perkusja elektroniczna DD45167?
Najniższy koszt przesyłki dla Perkusja elektroniczna DD45167 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Perkusja elektroniczna DD45167 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Perkusja elektroniczna DD45167?
Elektroniczna perkusja to dotykowa zabawka rozwijająca zdolności muzyczne i poczucie rytmu oraz wpływająca na rozwój wszystkich zmysłów. Ma 3 tryby działania. Możesz wybrać rodzaj instrumentu (klasyczna perkusja lub bongosy) i grać na padach solo albo przygrywać na nich wesołym melodiom. Zabawie towarzyszą kolorowe światełka.
Zabawki - Numer handlowy: 50181Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator