Marakasy ole DD67007 - Opis produktu

Marakasy ole to sympatyczne postaci z Meksyku. Idealna rzecz do nauki rytmu podczas świetnej zabawy. Wpływa na rozwój słuchu i zdolności muzycznych. Pan i Pani Marakas zapraszają do muzycznej zabawy. Uruchomienie Pana Marakasa w kolorze żółtym jest niezwykłe, bowiem należy przesunąć jego język w dół, a wtedy przy potrząsaniu usłyszymy zabawne dźwięki. Natomiast po naciśnięciu jego zielonego kapelusza uruchomimy wesołe melodie. Pani Marakas jest w kolorze niebieskim i wydaje zabawny dźwięk grzechotania przy każdym potrząsaniu. Ta wesoła parka rozweseli smutną minkę każdego maluszka i zachęci go do wspólnej rytmicznej zabawy, a nawet tańca.
Zabawka rozwija zdolności motoryczne, kreatywność oraz poczucie rytmu dziecka. Wygodne rączki do trzymania posiadają różne struktury, które dodatkowo stymulują zmysł dotyku.

Funkcje zabawki:
- naciścij zielony, meksykański kapelusz, aby usłyszeć 3 wesołe melodie,
- przesuń język Pana Marakasa, a usłyszysz zbawne dźwięki i melodie,
- potrząśnij Panią Marakas, żeby uruchomić wesołe odgłosy,
- pomagają w poznawaniu świata,
- uwrażliwiają muzycznie,
- uczą rytmu.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Produkty wymagają 4 baterii typu AAA 1.5V LR03 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 22x18x8,5cm
Numer katalogowy: DD67007
Zabawki - Numer handlowy: 88081

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Marakasy ole DD67007?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Marakasy ole DD67007 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Marakasy ole DD67007 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Marakasy ole DD67007?
Najniższy koszt przesyłki dla Marakasy ole DD67007 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Marakasy ole DD67007 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Marakasy ole DD67007?
Marakasy ole to sympatyczne postaci z Meksyku. Świetna zabawka do nauki rytmu. Wpływa na rozwój słuchu i zdolności muzycznych. Pani i Pan Marakas zapraszają do wspólnej muzycznej zabawy: zagraj jedną 3 wesołych melodii lub zagrzechocz albo odtwórz ciekawe i zabawne dźwięki.
Zabawki - Numer handlowy: 88081Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator