Świecąca ramka Minionki DD37107 - Opis produktu

Świecąca ramka Minionki to kreatywna zabawa z serii Dumel Discovery Creative. Jeżeli Twoje dziecko wykazuje szczególne zamiłowanie do rysowania to świecąca ramka jest dla niego idealnym rozwiązaniem. W ramce Color'n Glow można tworzyć rysunki, które powstają dzięki specjalnym flamastrom.
Ponadto tablica pomoże rozwinąć wyobraźnię i kreatywność dziecka. Ćwiczy rączkę oraz zdolności manualne. Nauka trzymania flamastra to doskonały wstęp do edukacji przedszkolnej oraz szkolnej.
Aby rozpocząć zabawę wystarczy włożyć jeden z czterech szablonów do ramki i wybrać kolor flamastra. Gdy rysunek będzie już gotowy wyjmij szablon, włącz oświetlenie ramki, włóż okulary dołączone do zestawu i podziwiaj efekt końcowy! Dzięki okularom 3D możesz zobaczyć swój rysunek w trójwymiarze. Tablica Dot,n Doodle zapewnia kreatywną, ale i czystą zabawę.
Czyszczenie tablicy jest bardzo proste, wystarczy użyć do tego suchej ściereczki. Czas na kolejny rysunek!
Zestaw zawiera:
- ramka Color'n Glow,
- 4 szablony (po dwa rysunki na każdym szablonie),
- 2 flamastry (4 kolory),
- okulary 3D.

Funkcje zabawki:
- podświetlane obrazy,
- rozwój wyobrażni,
- ćwiczenia manualne,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA/LR03 (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 30,5x25x4,5cm
Numer katalogowy: DD37107
Zabawki - Numer handlowy: 88088

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Świecąca ramka Minionki DD37107?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Świecąca ramka Minionki DD37107 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Świecąca ramka Minionki DD37107 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Świecąca ramka Minionki DD37107?
Najniższy koszt przesyłki dla Świecąca ramka Minionki DD37107 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Świecąca ramka Minionki DD37107 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Świecąca ramka Minionki DD37107?
Świecąca ramka Minionki to kreatywna zabawa z serii Dumel Discovery Creative. Magiczna ramka sprawi, że Twój obrazek będzie świecił, a Ty będziesz mógł go oglądać przez trójwymiarowe okulary.
Zabawki - Numer handlowy: 88088Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator