Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243 - Opis produktu

Zabawka na krzesełko Freddie to kolorowy motylek z przyssawką, dzięki której łatwo go zmocować na gładkiej powierzchni. Umieszczenie jej na stoliku do karmienia zajmie dziecko zabawą i spowoduje, że zainteresowane dziecko zje przygotowany posiłek.
Freddie posiada wiele atrakcji: kręcąc go dziecko usłyszy różne klikające odgłosy, a obracając kuleczkę - dźwięczną grzechotkę. Czynności te budzą świadomość słuchową. Chwytając i obracając całą zabawkę lub jej poszczególne elementy maluch ćwiczy i rozwija zdolności motoryczne. Może kręcić, przesuwać i szeleścić. Zdecydowane kolory i wyraziste wzory graficzne stymulują wzrok. Pozwól dziecku odkryć nowe połączenia pomiędzy tym co widzi, dotyka i słyszy.

Funkcje zabawki:
- zabawka przydatna podczas karmienia,
- posiada przyssawkę umożliwiającą wygodne przymocowanie zabawki do gładkiej powierzchni,
- motylka i jego części można obracać oraz lekko wyginać ,
- dziecko odkryje różne rodzaje ruchu i połączonego z nim dźwięku,
- zróżnicowane faktury oraz intensywne, kontrastujące kolory i wzory.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wysokość zabawki: ok. 23cm
Wielkość opakowania: 22x11x25,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27243

Zabawki - Numer handlowy: 87062

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243?
Najniższy koszt przesyłki dla Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zabawka na krzesełko Freddie z przyssawką LC27243?
Zabawka na krzesełko Freddie to kolorowy motylek z przyssawką, dzięki której łatwo go zmocować na gładkiej powierzchni. Przydatny podczas karmienia.
Zabawki - Numer handlowy: 87062Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator