Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573 - Opis produktu

Zawieszka Skarpetkowy pajączek to urocza zabawka na spacer. Po zawieszeniu, przy każdym poruszeniu się zabawki, zabawne nóżki pajączka będą się ruszać, zachęcając dziecko do chwytania za kolorowe skarpetki. Pociągnij za kółeczko, a zobaczycz jak szybko pajączek ucieka - cały wibrując. Kółeczko oprócz wygodnego uchwytu, pełni też rolę gryzaka. Pajączek ma ciekawe materiały i kontrastujące wzory, dźwięczną grzechotkę w środku oraz grzywkę z satynowych wstążeczek, które z pewnością zainteresują dziecko.

Funkcje produktu:
- wibruje po pociągnięciu za uchwyt,
- posiada kółeczko - gryzak,
- delikatna grzechotka,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- zabawna grzywka z satynowymi wstążeczkami,
- wiszące nóżki w kolorowych skarpetkach zachęcające do chwytania,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 23cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27573

Zabawki - Numer handlowy: 87068

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Skarpetkowy pajączek LC27573?
Zobacz jaki zabawny odgłos wydaje Daisy przyciskając piszczek lub potrząśnij żeby usłyszeć dzwoneczki. Dino ma szleszczące nóżki, kółko i elastyczny listek - gryzaki, różne struktury materiałów, kontrastujące wzory oraz grzywę z satynowymi wstążkami.
Zabawki - Numer handlowy: 87068Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator