Zawieszka Jeż LC27097 - Opis produktu

Kolorowa zawieszka Jeż wykonana jest z miękkiego weluru i tkaniny, przyjemnych w dotyku. Kolorowe wstążki i paseczki imitujące kolce jeża zachęcają dziecko do chwytania i ćwiczenia uchwytu szczypcowego. W brzuszku i łapkach znajdują się szeleszczące elementy.
Do przedniej łapki jeża doczepiony jest gryzaczek w kształcie liścia, który złagodzi podrażnione dziąsełka. Różnorodne faktury materiałów i kolory zachęcą malucha do zabawy, pobudzając zmysły wzroku, słuchu i dotyku.
Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Wielkość zabawki (bez uchwytu): ok. 18x10x30cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27097

Zabawki - Numer handlowy: 87018

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Jeż LC27097?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Jeż LC27097 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Zawieszka Jeż LC27097 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Jeż LC27097?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Jeż LC27097 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Jeż LC27097 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Jeż LC27097?
Zawieszka Jeżyk firmy Lamaze to bezpieczna przytulanka o oryginalnym wyglądzie - małe tasiemki imitujące kolce jeża zachęcają do chwytania.
Zabawki - Numer handlowy: 87018Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator