Dinuś Gaduś 2400 - Opis produktu

Dinuś Gaduś to niezwykły dinozaur. Ten pomarańczowy przyjaciel nagrywa wypowiedziane słowa, które można odtworzyć modulując głos, wydaje zabawne odgłosy, np. złowrogi ryk dinozaurzy oraz ma funkcję latarki.
Bawiąc się Dinusiem, dziecko ćwiczy prawidłowe wymawianie nowych słów i zdań. Nagrany dźwięk można wielokrotnie odtwarzać, zmieniać barwę głosu za pomocą niebieskiego pokrętła (głos można spowolnić albo przyspieszyć) oraz nagrywać ponownie. Jeśli rodzice nagrają swój głos z ładną dykcją, używając nowych słów w języku polskim sprawią ze dziecko w szybkim czasie poszerzy swoją wiedzę i będzie ładnie mówiło. Nagrania w językach obcych, np. angielskim sprawią dziecku wielką radość z poznawania nowych rzeczy, a także zapoznają choć trochę z innym językiem.
Dzięki funkcji latarki, dino rozświetli ciemny pokój, ale również doda dziecku odwagi choćby podczas wędrówki do toalety, gdy już jest ciemno. Światełko w paszczy przegoni wszystkie strachy i lęki dziecka. Należy ścisąć go za ogonek, aby zwierzątko podniosło łapki i otworzyło paszczę, w której znajduje się latarka.
Aby dinozaur wydał z siebie złowrogi ryk wystarczy przycisnąć czerwony przycisk i wszyscy domownicy wezmą udział we wspólnej zabawie uciekając przed groźnym stworzeniem.

Funkcje produktu:
- rozwija sprawność manualną dziecka,
- wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- nagrywa i odtwarza nagrania w języku polskim lub dowolnie nagranym,
- zmienia głos dzięki możliwości modyfikacji nagrania,
- rusza paszczą i łapkami,
- świeci jak latarka,
- ma efekty świetlne i dźwiękowe,
- pomaga w przełamywaniu lęków,
- wspaniale pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw,
- zachęca do wspólnej, rodzinnej zabawy,
- w całości wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.

Bawiąc się nią dziecko rozwija:
- naukę języka polskiego lub dowolnego innego,
- percepcję słuchową,
- percepcję wzrokową,
- uczy kojarzenia typu przyczyna-skutek.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki ok.: 16,5x16x10cm.
Wymiary opakowania: 17x12x20,5cm.
Zabawka wymaga 3 szt. baterii typu AA (załączono baterie testowe).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat.
Nr katalogowy: 2400

Zabawki - Numer handlowy: 08002

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Dinuś Gaduś 2400?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Dinuś Gaduś 2400 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Dinuś Gaduś 2400 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Dinuś Gaduś 2400?
Najniższy koszt przesyłki dla Dinuś Gaduś 2400 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Dinuś Gaduś 2400 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Dinuś Gaduś 2400?
Dinuś Gaduś to niezwykły dinozaur. Ten pomarańczowy przyjaciel nagrywa wypowiedziane słowa, które można odtworzyć modulując głos, wydaje zabawne odgłosy, np. złowrogi ryk dinozaurzy oraz ma funkcję latarki.
Zabawki - Numer handlowy: 08002Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator