Układanka drewniana - morska - Opis produktu

Układanka drewniana - morska to edukacyjne puzzle do układania dla najmłodszych dzieci. Każde z morskich zwierzątek można wyjąć z układanki i ponownie dopasować do otworów w drewnianej ramce. Każdy z drewnianych puzzli ma wygodny uchwyt do trzymania przez małe paluszki.
Zabawka ma wiele walorów edukacyjnych. Rozwija zręczność manualną, spostrzegawczość i pomaga w rozpoznawaniu kształtów. Maluch może nauczyć się nazw stworzeń morskich, kolorów, a także wskazywać części ciała.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 30x1,2x22,4cm
Produkt dla dzieci od 3 roku życia.
Nr katalogowy: WTS-61793

Zabawki - Numer handlowy: 08001

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Układanka drewniana - morska?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Układanka drewniana - morska możesz kupić za 15.00 zł. Cena Układanka drewniana - morska jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Układanka drewniana - morska?
Najniższy koszt przesyłki dla Układanka drewniana - morska wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Układanka drewniana - morska jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Układanka drewniana - morska?
Układanka drewniana - morska to edukacyjne puzzle do układania dla najmłodszych dzieci. Każde z morskich zwierzątek można wyjąć z układanki i ponownie dopasować do otworów w drewnianej ramce dzięki wygodnym uchwytom.
Zabawki - Numer handlowy: 08001Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator