Balansujący łoś DD45530 - Opis produktu

Balansujący łoś to wymagająca uwagi zabawka. Zadaniem malucha jest umieszczenie kolorowych kubeczków-ptaszków na porożu łosia w taki sposób, aby żadna ze stron nie przeważyła. Trzeba umiejętnie złapać balans, jednocześnie ćwicząc równowagę z przezabawnym łosiem. Na jego imponującym porożu znajdzie się miejsce dla wszystkich kolorowych ptaszków, dołączonych do zestawu. Odpowiednio rozmieść te kolorowe kubeczki na obu stronach poroża, aby znajdowały się one względem siebie w równowadze. Jeśli umieścisz zbyt wiele kubeczków na jednej stronie, łoś przechyli się w tym kierunku. Uważaj, jeśli obarczysz go zbyt dużym ciężarem i przechyli się zbyt mocno w jedną stronę, zrzuci kubeczki. To jeszcze nie wszystko! Kubeczkowe ptaszki posiadają na głowie dziurki, dzięki czemu sprawdzą się też do zabawy w piasku czy podczas kąpieli.

Funkcje produktu:
- zabawa polega na rozmieszczaniu ptaszków po obu stronach poroża łosia w taki sposób, aby zwierzak prawidłowo balansował,
- kolorowe ptaszki można nakładać jeden na drugi,
- zestaw składa się z równoważni w formie łosia i 7 kolorowych kubeczków-ptaszków,
- kubeczki mają dziurki dzięki czemu można nimi się bawić również w wodzie podczas kąpieli,
- można je również użyć jako kubeczki do robienia babek z piasku,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 29x9x21cm, wielkość zabawki ok. 27x15cm.
Numer katalogowy: DD45530
Zabawki - Numer handlowy: 50183

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balansujący łoś DD45530?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balansujący łoś DD45530 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Balansujący łoś DD45530 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balansujący łoś DD45530?
Najniższy koszt przesyłki dla Balansujący łoś DD45530 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balansujący łoś DD45530 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balansujący łoś DD45530?
Hej maluchu, złap balans, ćwicząc równowagę z przezabawnym łosiem! Na jego imponującym porożu znajdzie się miejsce dla wszystkich 7 kolorowych ptaszków, dołączonych do zestawu.
Zabawki - Numer handlowy: 50183Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator