Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU - Opis produktu

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce... Poczuj się jak bohater Gwiezdnych Wojen i stań oko w oko z przeciwnikami! Teraz twój pokój będzie wyglądał jak statek kosmiczny ze Star Wars, a to za sprawą lampki wyglądającej jak miecz świetlny! Broń Darth Vader'a możesz powiesić w dowolnym miejscu na ścianie. Co najważniejsze nie musisz wstawać z łóżka, aby zgasić światło, wystarczy, że użyjesz prostego w obsłudze pilota do wyłączenia światła. Inspirowana wyposażeniem filmowego bohatera broń posiada dokładnie odwzorowaną rękojeść. Wkrocz do świata kosmicznych przygód! Lampka miecz świetlny Darth Vadera ma długość około 67 cm i spodoba się każdemu wielbicielowi Gwiezdnych Wojen. W prosty sposób można zamocować go na ścianie, wcześniej konstruując całość zgodnie z ilustrowaną instrukcją. Oprócz efektów świetlnych lampkę wyposażono także w efekty dźwiękowe. Zestaw zawiera: 
- miecz, 
- uchwyt, 
- pilot 
- oraz instrukcję.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 lat. 
Źródło światła: LED
Kolor światła: czerwony
Produkt wymaga 5 baterii typu AAA (nie załączono). 
Wymiary opakowania: ok. 53,5x14x6,5cm, wysokość lampki ok.67cm. 
Numer katalogowy: 15048
Zabawki - Numer handlowy: 55003/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Star Wars Miecz do pokoju Darth Vader 15048 OU?
Teraz twój pokój będzie wyglądał jak statek kosmiczny ze Star Wars, a to za sprawą lampki wyglądającej jak miecz świetlny! Posiada efekty świetlne i dźwiękowe oraz pilota do obsługi.
Zabawki - Numer handlowy: 55003/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator