Galopujący kowboj DD45297 - Opis produktu

Ihaaa! Wspaniały galopujący kowboj na swym wierzchowcu jedzie po naciśnięciu kapelusza. Dźwięk kopyt, rżenie, świecąca grzywa i ruch konia dostarcza dziecku nowych doznań. Przeżyj z nimi muzyczną przygodę i zobacz dokąd zaprowadzą ich kopyta. Konik zachęca do podążania z nim, sprawdzi się więc także jako zachęta dla dziecka podczas raczkowania. Aby uruchomić zabawkę naciśnij na kapelusz kowboja. Usłyszysz wówczas realistyczne odgłosy oraz wesołą piosenkę jak z westernu, a konik pojedzie naprzód, świecąc grzywą i zachęcając malucha do wspólnego podróżowania.

Funkcje produktu:
- uruchamia się po naciśnięciu kapelusza,
- konik jeździ, wydaje realistyczne odgłosy i odtwarza wesołą melodię,
- grzywa konia świeci.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 21x22x11,5cm
Wielkość zabawki: ok. 16x19cm
Numer katalogowy: DD45297
Zabawki - Numer handlowy: 88173

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator