Boombox DD44567 - Opis produktu

Boombox to niezła muzyczna zabawa dla Twojego dziecka! Praktyczny uchwyt pozwala na łatwe noszenie ze sobą tego pierwszego muzycznego odtwarzacza. Zabawka zapewni solidną dawkę muzyki oraz migające w rytm melodii światełko. Uśmiechnięty boombox odtwarza melodię, posiada także 3 tryby dodatkowych dźwięków: ksylofon, perkusję lub muzykę elektroniczną. Odtwórz melodię i miksuj ją według swojego uznania z odgłosami instrumentów muzycznych. Możesz dodać jeden lub więcej odgłosów do głównej melodii. Zorganizuj mini dyskotekę w swoim pokoju! Postaw boombox na nóżkach i tańcz w rytm muzyki oraz błyskającego światełka.

Funkcje produktu:
- zabawka muzyczna, 
- pierwszy odtwarzacz z możliowością miksowania dźwięków,
- posiada 3 tryby dodatkowych dźwięków: ksylofon, perkusja i muzyka elektroniczna,
- migające światełko,
- wygodna rączka do noszenia radyjka,
- można postawić na nóżkach, aby tańczyć w rytm wybranej melodii,
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- rytmiczne melodie zachęcają do ruchu poprzez taniec,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 baterii AA. W komplecie znajdują się baterie testowe.
Wymiary opakowania: 20x22x6,5cm, wielkość zabawki ok. 19x19x5,5cm.
Numer katalogowy: DD44567
Zabawki - Numer handlowy: 50200

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Boombox DD44567?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Boombox DD44567 możesz kupić za 42.00 zł. Cena Boombox DD44567 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Boombox DD44567?
Najniższy koszt przesyłki dla Boombox DD44567 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Boombox DD44567 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Boombox DD44567?
Kolorowy boombox zna wiele melodii, przekonaj się na jakich instrumentach potrafi je zagrać. Miksuj dźwięk, baw się i tańcz w rytm muzyki i światła!
Zabawki - Numer handlowy: 50200Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator