SillySam Miotełka DD67078 OU - Opis produktu

Miotełka z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w oswojeniu swoich lęków przed ciemnością. Cechą charakterystyczną produktów z tej kolekcji są duże zabawne oczy i sympatyczne buźki.
Świetna zabawka dla dzieci, które bardzo lubią pomagać w pracach domowych lub też dla dzieci, które chcemy tego nauczyć - gadająca miotełka Silly Sam wzbudzi w nich zachwyt!
Miotełka ma regulowaną długość rączki, więc będzie wygodna dla każdego dziecka. Maksymalna wysokość miotełki to 84cm. W komplecie znajduje się pasująca do miotełki, szufelka. Dziecko przyciskając czerwony nosek lub zamiatając usłyszy zachęcające do pracy zdania oraz zabawne dźwięki:
Jestem Pan Miotełka!
Aaaa, mam łaskotki!
Mamy dużo do sprzątnięcia!
Sprzątanie jest super!
Zamiatamy, zamiatamy!

Funkcje zabawki:
- zachęca do pomagania Rodzicom w obowiązkach domowych,
- miotełka ma elastyczne włosie, które rzeczywiście zamiata śmieci, a wygodna dla rączek dziecka szufelka pomaga przenieść je do kosza na śmieci,
- miotełka ma regulację wysokości rączki,
- wesołe dźwięki i teksty w j. polskim słyszalne podczas zamiatania oraz po naciśnięciu czerwonego noska miotełki
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
- wspomaga funkcje motoryczne u dziecka,
- motywuje dziecko do pracy i pomaga w poznawaniu zwyczajów życia codziennego,
- wskazuje dziecku pozytywne wzorce, jak dbać o dom.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA (w ząłączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 35x25,5x9cm, max długość rączki 85cm.
Numer katalogowy: DD67078
Zabawki - Numer handlowy: 88056

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje SillySam Miotełka DD67078 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt SillySam Miotełka DD67078 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena SillySam Miotełka DD67078 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka SillySam Miotełka DD67078 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla SillySam Miotełka DD67078 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt SillySam Miotełka DD67078 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać SillySam Miotełka DD67078 OU?
Miotełka z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w oswojeniu swoich lęków przed ciemnością. Miotełka w komplecie z szufelką stanowi wygodny dla dziecka zestaw do zamiatania prawdziwych śmieci przy zachęcających do pracy zdaniach oraz wesołych dźwiękach.
Zabawki - Numer handlowy: 88056Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator