SillySam Miotełka DD67078 OU - Opis produktu

Miotełka z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w oswojeniu swoich lęków przed ciemnością. Cechą charakterystyczną produktów z tej kolekcji są duże zabawne oczy i sympatyczne buźki.
Świetna zabawka dla dzieci, które bardzo lubią pomagać w pracach domowych lub też dla dzieci, które chcemy tego nauczyć - gadająca miotełka Silly Sam wzbudzi w nich zachwyt!
Miotełka ma regulowaną długość rączki, więc będzie wygodna dla każdego dziecka. Maksymalna wysokość miotełki to 84cm. W komplecie znajduje się pasująca do miotełki, szufelka. Dziecko przyciskając czerwony nosek lub zamiatając usłyszy zachęcające do pracy zdania oraz zabawne dźwięki:
Jestem Pan Miotełka!
Aaaa, mam łaskotki!
Mamy dużo do sprzątnięcia!
Sprzątanie jest super!
Zamiatamy, zamiatamy!

Funkcje zabawki:
- zachęca do pomagania Rodzicom w obowiązkach domowych,
- miotełka ma elastyczne włosie, które rzeczywiście zamiata śmieci, a wygodna dla rączek dziecka szufelka pomaga przenieść je do kosza na śmieci,
- miotełka ma regulację wysokości rączki,
- wesołe dźwięki i teksty w j. polskim słyszalne podczas zamiatania oraz po naciśnięciu czerwonego noska miotełki
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
- wspomaga funkcje motoryczne u dziecka,
- motywuje dziecko do pracy i pomaga w poznawaniu zwyczajów życia codziennego,
- wskazuje dziecku pozytywne wzorce, jak dbać o dom.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA (w ząłączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 35x25,5x9cm, max długość rączki 85cm.
Numer katalogowy: DD67078
Zabawki - Numer handlowy: 88056

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator