Arka Noego DD31880 - Opis produktu

Wspaniała arka Noego zawiera 9 wyjmowanych zwierzątek, które nagrodzą dzieci dźwiękami lub rymowanką w języku polskim za każdym razem, gdy odgadnie prawidłowy kształt i włoży zwierzątko w odpowiednie miejsce. Aby usłyszeć zabawną rymowankę o danym zwierzątku dziecko musi nacisnąć dwukrotnie jego postać. Zabawne wierszyki są łatwe do zapamiętania przez dziecko, które w niezwykle krótkim czasie może się ich nauczyć.
Uczy dopasowywania kształtów, a także wprowadza dziecko w świat zwierzaków i wydawanych przez nie odgłosów. Po dwukrotnym przyciśnięciu każdego z wymienionych niżej elementów dziecko usłyszy łatwo wpadającą w ucho rymowankę:
- Noe,
- 2 kosze z żywnością,
- konik,
- krówka,
- owieczka,
- świnka,
- kogut,
- żyrafa,
- lew,
- tygrys,
- małpka
- i słoń.
Ster arki po przekręceniu wydaje realistyczne dźwięki oraz melodyjki. Na dachu, za zwierzątkami wbudowane jest kolorowe mini pianinko, na którym można zagrać własną kompozycję.
Na spodzie statku znajdują się kółeczka, dzięki którym statek może jeździć. Arka podczas jazdy porusza się niczym płynąca łódka.
Zabawka ma wiele atrakcji i zafascynuje każde dziecko dostarczając mu wiele miłych wrażeń podczas zabawy.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga baterii 2 sztuk 1,5V LR6 (AA), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 41x21x22cm; długość statku: 34cm
Numer katalogowy: DD31880
Zabawki - Numer handlowy: 88035

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Arka Noego DD31880?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Arka Noego DD31880 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Arka Noego DD31880 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Arka Noego DD31880?
Najniższy koszt przesyłki dla Arka Noego DD31880 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Arka Noego DD31880 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Arka Noego DD31880?
Wspaniała Arka Noego zawiera 9 wyjmowanych zwierzątek oraz dodatkowe elementy, które nagrodzą dzieci dźwiękami lub rymowanką w j. polskim za każdym razem, kiedy odgadną one prawidłowy kształt i włożą je w odpowiednie miejsce.
Zabawki - Numer handlowy: 88035Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Rewelka -bardzo zajmująca zabawka dla dziecka. Noe jest ukryty pod pokładem, nie widać go jeśli się nie otworzy pudełka lub nie włoży ręki do środka pudełka. Dobrze o tym wiedzieć, jak się daje prezent, myślałem ze dostałem wybrakowany produkt. Sorter, odgłosy zwierząt, muzyka i te wierszyki są śwetne, mój bratanek był zachwycony.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Długo nie mogłam kupić tej arki, nigdzie jej nie było. Kupiłam ją bez namysłu, bo moja córka u sąsiadki bawiła się tylko tą zabawką. A tu niespodzianka - to jest nowa wersja! NAPRAWDĘ świetne te rymowanki. Mała bawi się od 2 dni, a już części wierszyków się nauczyła,a ma tylko 2,5 roku.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator