Słoń i tygrys - Opis produktu

Swapets - zwierzaki transformaki to nowość na polskim rynku. Bardzo milutkie w dotyku zwięrzątka. Każdy zwierzak składa się z 6 elementów: tułowia, główki, 2 rączek i dwóch nóżek, które połączone są za pomocą doskonale dopasowanych, mocnych magnesów, które trzymają elementy w odpowiednich miejscach. Nawet maluchy które dopiero uczą się precyzyjnych ruchów bez problemu połączą elementy - wystarczy je zbliżyć do siebie i same wskakują na swoje miejsce. Wszystkie elementy mają identyczny sposób łączenia co pozwala na zamienianie poszczególnych elementów pomiędzy zwierzakami. Wspaniała zabawka dla maluchów które mogą tworzyć własne, nowe postacie. Wysokość zwierzaka ok.20cm. Każdy komplet zawiera 2 zabawki zapakowane w estetyczne plastikowe opakowanie z rączką (26x23x11cm).
Numer katalogowy: SWP-050TE

Zabawki - Numer handlowy: 34011

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Słoń i tygrys?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Słoń i tygrys możesz kupić za 58.00 zł. Cena Słoń i tygrys jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 58.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Słoń i tygrys?
Najniższy koszt przesyłki dla Słoń i tygrys wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Słoń i tygrys jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Słoń i tygrys?
Swapets - Słoń i tygrys. Bardzo milutkie w dotyku zwięrzątka. Wysokość ok.20cm. Każdy zwierzak składa się z 6 elementów: tułowia, główki, 2 rączek i dwóch nóżek, które połączone są za pomocą magnesów.
Zabawki - Numer handlowy: 34011Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator