Gąsiennica Mix&Match LC27244 - Opis produktu

Bajecznie kolorowa gąsiennica Mix&Match z wielkimi, haftowanymi oczami ma 8 segmentów, które łatwo się składa, dzięki znajdującym się na nich rzepami. Pozwól dziecku podzielić ją na części, a następnie poskładać w dowolny sposób. Łączenie elementów zabawki ćwiczy zdolności manualne oraz zręczność. Możesz również pobawić się z dzieckiem poprzez łączenie poszczególnych części gąsienicy takimi samymi barwami, jednocześnie pokazując i nazywając kolory.
Potrząsając lub ściskając gąsienicę dziecko może odkryć samodzielne dźwięk dzwoneczków lub wesoły piszczek. Na innych częściach znajdzie wielobarwne satynowe wstążeczki, supełkowe nóżki, szeleszczące elementy i mnóstwo kontrastujących wzorów oraz różnorodnych materiałów. Wszystkie te elementy sprawiają, że zabawka ta wzbudza w maluchu wiele emocji i pobudza wszystkie zmysły.

Funkcje zabawki:
- łatwe rozdzielanie i łączenie części gąsienicy dzięki rzepom,
- rozwija zdolności motoryczne, uczy chwytania i łączenia,
- nauka kolorów, zabawa w łączenie barwami,
- do odkrycia zróżnicowane dźwięki: dzwoneczków, piszczek, szeleszczący materiał,
- pomaga dziecku nawiązać połączenia między wzrokiem, dotykiem, dźwiękiem i zwiększa umiejętności rozwiązywania problemów,
- zróżnicowane faktury oraz intensywne, kontrastujące kolory i wzory,
- pluszowa przytulanka.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dlugość zabawki: ok. 40cm
Wielkość opakowania: 35x10x22,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27244

Zabawki - Numer handlowy: 87065

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gąsiennica Mix&Match LC27244?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gąsiennica Mix&Match LC27244 możesz kupić za 75.00 zł. Cena Gąsiennica Mix&Match LC27244 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gąsiennica Mix&Match LC27244?
Najniższy koszt przesyłki dla Gąsiennica Mix&Match LC27244 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gąsiennica Mix&Match LC27244 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gąsiennica Mix&Match LC27244?
Bajecznie kolorowa gąsiennica Mix&Matchz wielkimi, haftowanymi oczami ma 8 segmentów, które się łatwo składa, dzięki znajdującym się na nich rzepami. Pozwól dziecku podzielić ją na części, a następnie składać w dowolny sposób. Dziecko odkryje dźwięk dzwoneczków, piszczek, szeleszczące elementy, różne kolory i tekstury.
Zabawki - Numer handlowy: 87065Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator