Gra Złodziej diamentów 72724 OU - Opis produktu

Gang Olsena, czy prawdziwa szajka nieuchwytnych złodziei? Złodziej diamentów to gra, w której liczy się praca zespołowa, zręczność i spryt. Głęboko, w tajemnym skarbcu ukryty jest drogocenny diament. Pokonajcie zabezpieczenia: wyłącz kamery, zakryj pułapkę, otwórz właz i odetnij zasilanie, podnieś diament, zabierz skarb i ucieknijcie wszyscy przed przyjazdem strażników! Każdy z uczestników ma jeden sznureczek do sterowania figurką złodzieja. Aby wykonać misję, musicie wykazać się sprytem i zręcznością, ale przede wszystkim zgraniem działania, gdyż w tej zabawie liczy się praca zespołowa. Zdobądźcie diament i wygrajcie tę grę! Akcja będzie tak szybka, jak w filmie - musicie wspólnie wykonywać przemyślane ruchy, aby osiągnąć cel. Kiedy alarm się uruchomi rozpocznie się wyścig z czasem... czy zdążycie uciec przed przyjazdem policji? Zapowiada się emocjonująca rozgrywka! Kto zwycięży? Szajka złodziejaszków, czy strażnicy?
Gra przeznaczona dla 2 do 4 osób powyżej 6 roku życia. Zabawka nie wymaga użycia baterii. Czas rozgrywki ok. 15 minut.

Cechy zabawki:
- gra zręcznościowa, w której należy, pracując zespołowo, zjechać do skarbca, rozbroić wszystkie pułapki i uciec z diamentem,
- propozycja dla 2 do 4 graczy,
- gra opisana dla osób od 6 roku życia, wg naszej opinii dla starszych dzieci: wymaga skupienia i koncentracji,
- towarzyska rozrywka rozwijająca logiczne myślenie, sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Zawartość opakowania:
- platforma do gry,
- 4x ramię do platformy,
- figurka złodzieja ze sznurkami,
- 4x uchwyt pierścieniowy,
- 4x kamera,
- dysk pułapki,
- pokrywa pułapki,
- diament,
- postument,
- tarcza misji,
- garaż,
- samochód do ucieczki,
- pojazd strażników,
- naklejka na pojazd strażników,
- instrukcja.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. 
Produkt nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x9cm
Numer katalogowy: DD72724
Zabawki - Numer handlowy: 50156

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator