Potworkowy chodzik 2w1 45547 - Opis produktu

Potworkowy chodzik 2w1 będzie wspierał rozwój dziecka jako panel z aktywnymi zabawkami oraz jako zabawka ułatwiająca stawianie pierwszych kroków. Chodzik w kształcie wesołego potwora to przewodnik po świecie zabawy, który został wyposażony w wiele elementów, które stymulują zmysły dziecka i zachęcają do kreatywnej zabawy. Znajdziemy tu ruchome trybiki, grzechoczący element, terkoczącą gwiazdkę, kolorowe światełka, a także zabawne dźwięki i melodie. W komplecie znajdują się kolorowe dyski, które dziecko może wrzucać do otworu z boku chodzika, a następnie obserwować jak dysk zjeżdża w dół i wpada do znajdującej się na dole kieszonki. Innowacyjna nowinką jest to, iż funkcja chodzika ma regulację prędkości, co pozwala go lepiej dostosować do potrzeb dziecka. Aby ustawić mniejszą prędkość należy obrócić koło na znaczek zamkniętej kłódki. Jeśli przestawimy je na symbol otwartej kłódki, zwiększymy prędkość. 

Funkcje produktu:
- 2w1: kreatywna zabawa + nauka stawiania pierwszych kroków,
- ruchome elementy wpływają na zdolności poznawcze,
- możliwość ustawienia 2 prędkości chodzika,
- opcja wrzuć dysk, pomagająca zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe,
- wpływa na rozwój koordynacji ruchowej,
- stymuluje i wspomaga zmysł dotyku oraz zdolności manipulacyjne,
- czynności wrucania, naciskania, popychania, przekręcania zwiększają precyzję ruchów rączki,
- dźwięk i światło pobudzają zmysły słuchu i wzroku,
- stabilny i wytrzymały, wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia,
- nie ma ostrych krawędzi,
- łatwy do utrzymania w czystości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 48x44x11cm
Numer katalogowy: DD45547
Zabawki - Numer handlowy: 50172

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator