Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375 - Opis produktu

Niebieski piesek, który zaprzyjaźni się z każdym maluchem. To idealny pierwszy pluszak - najukochańszy i wieloletni przyjaciel Twojego dziecka! Mój przyjaciel piesek interaktywny to urocza zabawka, która zajmie dziecko piosenkami i wierszykami, a gdy przyjdzie pora snu, opowie bajkę na dobranoc. Czy wiesz, że istnieje sposób na przeniesienie się do bezpiecznego świata wyobraźni bez wychodzenia z domu? Posiada 4 interaktywne przyciski. Przytul mocno psiaka i naciskaj na jego łapki, aby razem z nim odkrywać cudowne, bajkowe krainy, uczyć się alfabetu, cyferek oraz poznawać zwierzątka. Każda z łapek kryje w sobie inną niespodziankę! Poza bajkami, znajdziemy tu również kołysanki, piosenki w języku polskim, wierszyki i wesołe zwroty. Maluszek może mieć pieska zawsze przy sobie. W ciągu dnia pluszowy przyjaciel zapewni mu wesołą rozrywkę, a wieczorem opowie bajkę lub zagra do snu słodką kołysankę. Ta fantastyczna zabawka uczy dziecko rozwijać się intelektualnie. Wielkość zabawki sprawia, że jest idealna do przytulania i noszenia zawsze ze sobą. Maluchy praktycznie się nie rozstają z ukochanym pieskiem! Miły głos na nagraniach, dobre teksty i piosenki zachęcają dziecko do zabawy.
 
Funkcje produktu:
- zabawka mówi w języku polskim,
- 4 interaktywne przyciski ukryte w łapkach, pierwsze kliknięcie uruchamia dźwięki, kolejne kliknięcie - wyłącza go,
- górna, lewa łapka uruchamia bajki („Czerwony Kapturek”, „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”, „Mała, czerwona kura”),
- górna, prawa łapka uruchamia kołysanki (3 różne melodie),
- dolna, lewa łapka uruchamia treści edukacyjne (odliczanie od 1 do 5 oraz od 5 do 1, piosenka o cyferkach, piosenka o alfabecie),
- dolna, prawa łapka uruchamia treści dotyczące zwierzątek (nazwy zwierząt, ich odgłosy, melodia z odgłosami zwierząt, 2 różne melodie),
- pobudza wyobraźnię i zapoznaje z otaczającym światem,
- jako przytulanka daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa,
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AG13 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19x15x29cm, wysokość zabawki  ok.22cm.
Numer katalogowy: DD82375
Zabawki - Numer handlowy: 50189/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój przyjaciel piesek interaktywny DD82375?
Mój przyjaciel piesek interaktywny to uroczy niebieski pluszak, który zabierze maluszka w podróż do krainy wyobraźni, opowiadając bajki, ucząc i wyciszając, dźwiękami słodkich kołysanek. To idealny pierwszy pluszak - najukochańszy i wieloletni przyjaciel Twojego dziecka!
Zabawki - Numer handlowy: 50189/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator