GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329 - Opis produktu

Grzechotka słonik różowy to jeden z najchętniej wybieranych produktów na przyjęcie "baby shower". To śliczna i użyteczna zabawka, a przede wszsytkim niezbędna zabawka dla każdego niemowlęcia. Wykonana w 100% z silikonu klasy spożywczej, miękka i nadająca się do gryzienia, nietoksyczna, bez BPA i ftalanów, całkowicie bezpieczna dla dziecka. Cała zabawka nadaje się do żucia, a każda jej część (uszy, trąba, ciało, głowa) ma inną miękkość, grubość i teksturę. Idealna do łagodzenia bólu dziąseł dziecka podczas ząbkowania. Można ją schłodzić. Delikatna w dotyku i gładka, dodatkowym atutem jest waga - jest leciutka, a korpus w kształcie otwartego bąbelka sprawia, że jest w każdym miejscu łatwa do uchwycenia. Nietypowy kształt przyciąga uwagę dziecka, a także pomaga uniknąć ssania palca. Zabawka przy potrząsaniu wydaje przyjemny dźwięk grzechotki, dając dziecku radość z uzyskania niespodziewanego efektu dźwiękowego, a razem z pastelowymi kolorami i drobnymi wzorami wpływa na multisensoryczną stymulację dziecka i rozwoju jego mózgu.
 
Funkcje zabawki:
- całkowicie bezpieczna grzechotka i gryzak w jednym wykonany z wysokiej jakości silikonu,
- zaprojektowana w taki sposób, aby nadawć się do żucia i uchwycenia w każdym miejscu,
- przyjemna w dotyku i lekka, maluszek nie zrobi sobie nią krzywdy aktywnie potrząsając,
- zapewnia wszechstronną stymulację zmysłów,
- przyjemnie grzechocze podczas ruchu,
- łagodzi ból podczas ząbkowania,
- ładne opakowanie stanowi miły dodatek zachęcający do wyboru produktu jako prezentu.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 8,5x10cm 
Numer katalogowy: GG58329
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329 możesz kupić za 26.00 zł. Cena GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Grzechotka słonik różowy 58329?
Grzechotka słonik różowy to śliczna i użyteczna zabawka. Dzięki przestrzennemu projektowi i elastycznym materiałom cała zabawka nadaje się do żucia, a dodatkowo grzechocze przy potrząsaniu. Jest leciutka, dlatego maluch nie zrobi sobie nią krzywdy, nawet przy aktywnym ruchu.
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator