Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419 - Opis produktu

Zawieszka muzyczny konik to cudowna zabawka, która rozweseli każdego maluszka dzięki wesołym odgłosom  Błękitny konik z zabawnym koalą na grzbiecie to uroczy duet zapewniający mnóstwo atrakcji. Po naciśnięciu na brzuszek konia, usłyszymy realistyczne odgłosy: rżenie i dźwięk galopu. Zabawka posiada w komplecie 2 elastyczne gryzaki (kwiatek i listek) oraz 2 kształty geometryczne (kwadrat i serce) z plastiku zabawnie klekocxzące podczas poruszania zabawką. Wygodny okrągły uchwyt pozwala na przymocowanie zawieszki w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka duet jeśdzca koali i konika wykonany z wysokiej jakości materiałów w pięknych kolorach z haftowanymi szczegółami,
- realistyczne odgłosy konika: rżenie i galop,
- 2 elastyczne gryzaki,
- konik ma klekoczące elementy: serce i kwadrat, które wydają odgłosy podczas ruchu zabawki oraz jednocześnie są ogonkiem, 
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Zabawka wymaga 2 baterii AAA 1.5V. Dołączono baterie testowe.
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. cm 
Numer katalogowy: 80419
Zabawki - Numer handlowy: 88250

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419 możesz kupić za 45.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka muzyczny konik 80419?
Błękitny konik z zabawnym koalą na grzbiecie to uroczy duet, który rozweseli bobasa. Po naciśnięciu na brzuszek konia, usłyszymy realistyczne odgłosy: rżenie i dźwięk galopu. W komplecie 2 kształty z plastiku oraz 2 elastyczne gryzaki.
Zabawki - Numer handlowy: 88250Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator