Zawieszka Żółty Lew LC27045 - Opis produktu

Sympatyczny, wydający zabawne pomruki żółty lew to świetna zawieszka. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych.

Główne atrakcje zabawki:
- odkrywcza grzechotka w główce; jeśli przechylamy zwierzątko powoli wydaje zabawny pomruk, natomiast jeśli potrząsamy zabawką rytmicznie, to usłyszymy stukot w tym samym tempie, w którym rusza się zabawka,
- 2 plastikowe kółeczka, wygodne do złapania rączką dziecka, mogą służyć jako gryzaczki,
- elastyczny gryzaczek w kształcie gwiazdki,
- szeleszczące nóżki,
- satynowe wstążeczki.
Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Wielkość zabawki (bez uchwytu): ok. wys. 22cm, szer. 15cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27045

Zabawki - Numer handlowy: 87007

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Żółty Lew LC27045?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Żółty Lew LC27045 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Zawieszka Żółty Lew LC27045 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Żółty Lew LC27045?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Żółty Lew LC27045 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Żółty Lew LC27045 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Żółty Lew LC27045?
Sympatyczny, wydający zabawne pomruki żółty lew firmy Lamaze to świetna zawieszka. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze.
Zabawki - Numer handlowy: 87007Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator