Piłka Królik LC27606 - Opis produktu

Potrząśnij zabawką, aby usłyszeć zabawny chichot króliczka, który z pewnością sprawi, iż dziecko również się zaśmieje. Dźwięki uruchamia się poprzez naciśnięcie na ucho królika i przytrzymanie przez 2 sekundy. Po ponownym naciśnięciu i przytrzymaniu ok. 10 sekund zabawka się wyłączy. Piłka Królik posiada również szeleszczące elementy, różne struktury materiałów, kontrastujące kolory i wzory, które z pewnością zainteresują dziecko.

Funkcje produktu:
- zabawnie śmieje się po potrząśnięciu,
- przycisk ON/OFF na uszku, którym można wyłączyć dźwięk w razie potrzeby,
- szeleszczące uszko,
- łatwe do chwytania ucho w kształcie pentelki,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiające uwagę,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy, zabawne dźwięki zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.


Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 15cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27606

Zabawki - Numer handlowy: 87052

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator