Piłka Królik LC27606 - Opis produktu

Potrząśnij zabawką, aby usłyszeć zabawny chichot króliczka, który z pewnością sprawi, iż dziecko również się zaśmieje. Dźwięki uruchamia się poprzez naciśnięcie na ucho królika i przytrzymanie przez 2 sekundy. Po ponownym naciśnięciu i przytrzymaniu ok. 10 sekund zabawka się wyłączy. Piłka Królik posiada również szeleszczące elementy, różne struktury materiałów, kontrastujące kolory i wzory, które z pewnością zainteresują dziecko.

Funkcje produktu:
- zabawnie śmieje się po potrząśnięciu,
- przycisk ON/OFF na uszku, którym można wyłączyć dźwięk w razie potrzeby,
- szeleszczące uszko,
- łatwe do chwytania ucho w kształcie pentelki,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiające uwagę,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy, zabawne dźwięki zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.


Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 15cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27606

Zabawki - Numer handlowy: 87052

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piłka Królik LC27606?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piłka Królik LC27606 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Piłka Królik LC27606 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piłka Królik LC27606?
Najniższy koszt przesyłki dla Piłka Królik LC27606 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piłka Królik LC27606 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piłka Królik LC27606?
Potrząśnij zabawką aby usłyszeć zabawny śmiech króliczka, który z pewnością sprawi, iż dziecko również się zaśmieje. Aby uruchomić dźwięki należy nacisnąć na ucho królika i przytrzymać 2 sekundy. Po ponownym naciśnięciu i przytrzymaniu ok. 10 sekund zabawka się wyłączy. Piłka Królik posiada również szleszczące elementy, różne struktury materiałów, kontrastujące kolory i wzory, które z pewnością zainteresują dziecko.
Zabawki - Numer handlowy: 87052Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator