Domino dwustronne BKN-8528 - Opis produktu

Kolorowe domino dwustronne z linii Eco Friendly to edukacyjna zabawka, która jest świetną pomocą do wprowadzenia dziecka w świat liczb. Nauka liczenia i rozpoznawania cyfr jest niezwykle ważnym etapem w życiu dziecka. Dzięki tej układance twoje dziecko, poprzez zabawę, może zapoznać się z liczeniem już przed pójściem do szkoły. Starsze dzieci próbując dopasować do siebie kostki z kropkami, szybko nauczą się liczb, a młodsze dzieci zachwycą się grą, podczas której będą dopasowywać barwne rysunki zwierzątek.
W komplecie znajduje się 28 klocków domino.

Funkcje zabawki:
- nauka liczenia,
- dopasowywanie odpowiednich elementów,
- poznawanie kolorów i zwierzątek,
- ćwiczenie koncentracji i pamięci,
- rozwój zdolności manualnych i wyobraźni.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: 20,5x14,5x7cm.
Wymiary zabawki ok.: 4x8x0,6cm (wielkość jednego domino).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat.
Nr katalogowy: BKN-8528

Zabawki - Numer handlowy: 75036

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Domino dwustronne BKN-8528?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Domino dwustronne BKN-8528 możesz kupić za 49.90 zł. Cena Domino dwustronne BKN-8528 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Domino dwustronne BKN-8528?
Najniższy koszt przesyłki dla Domino dwustronne BKN-8528 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Domino dwustronne BKN-8528 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Domino dwustronne BKN-8528?
Kolorowe domino dwustronne to edukacyjna zabawka, która jest świetną pomocą do wprowadzenia dziecka w świat liczb.
Zabawki - Numer handlowy: 75036Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator