Mój pierwszy flecik BK-5010-B - Opis produktu

Mój pierwszy flecik to fantastyczna zabawka muzyczna. Twoje dziecko będzie się nim świetnie bawić, a jednocześnie rozwijać zdolności manualne i talent muzyczny. Uwrażliwia, rozwija słuch i poczucie rytmu oraz uczy zróżnicowania dźwięków, rytmów i melodii.
Cudownie kolorowy flet jest wykonany precyzyjnie z drewna, malowany ręcznie bezpiecznymi farbami. Doskonały jako pierwszy instrument.
Do wyboru są trzy kolory: niebieski, różowy i zielony.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary zabawki ok.: dł. 20cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy.
Nr katalogowy: BK-5010-B

Zabawki - Numer handlowy: 75043

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój pierwszy flecik BK-5010-B?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój pierwszy flecik BK-5010-B możesz kupić za 18.90 zł. Cena Mój pierwszy flecik BK-5010-B jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 18.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój pierwszy flecik BK-5010-B?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój pierwszy flecik BK-5010-B wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój pierwszy flecik BK-5010-B jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój pierwszy flecik BK-5010-B?
Mój pierwszy flecik to fantastyczna zabawka muzyczna, doskonała jako pierwszy instrument. Twoje dziecko będzie się nim świetnie bawić, a jednocześnie rozwijać zdolności manualne i talent muzyczny.
Zabawki - Numer handlowy: 75043Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Słodziutkie kolory i wzory moja córcia jest zachwycona.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator