Układanka dwustronna - literki BKN-8525

Oszczędzasz

-16 %

Promocja

65,50 zł

55,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Układanka dwustronna - literki BKN-8525 - Opis produktu

Zabawka edukacyjna w kształcie kolorowych puzzli z literkami z linii Eco Friendly. Składa się z 52 dwustronnych drewnianych tabliczek, które są genialnym sposobem nauki alfabetu poprzez zabawę. Nauka alfabetu jest niezwykle ważnym etapem w życiu dziecka, a Twoje dziecko może zacząć się uczyć już przed pójściem do szkoły podstawowej. Dzięki nim nauka literek, rozpoznawanie kształtów, przedmiotów i zwierząt staną się przyjemnością.
Dziecko może ułożyć 26 obrazków poprzez dopasowywanie wielkich i małych liter. Dla ułatwienia treningu, a także samodzielnej nauki literek, każde z 26 połączeń między puzzlami jest inne.
Młodsze dzieci mogą bawić się drugą stroną puzzli. Zabawa dla nich polega na dopasowaniu do siebie odpowiednich kostek z takim samym obrazkiem. Przedstawiają one m.in zwierzątka i owoce.

Funkcje zabawki:
- nauka literek,
- dopasowywania odpowiednich elementów,
- poznawanie kolorów, zwierzątek, owoców,
- ćwiczenie koncentracji i pamięci,
- rozwój zdolności manualnych i wyobraźni.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: 20,5x14,5x7cm.
Wymiary zabawki ok.: 4,5x9x0,6 cm (2-częściowego puzzla).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat.
Nr katalogowy: BKN-8525

Zabawki - Numer handlowy: 75034

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Układanka dwustronna - literki BKN-8525?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Układanka dwustronna - literki BKN-8525 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Układanka dwustronna - literki BKN-8525 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Układanka dwustronna - literki BKN-8525?
Najniższy koszt przesyłki dla Układanka dwustronna - literki BKN-8525 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Układanka dwustronna - literki BKN-8525 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Układanka dwustronna - literki BKN-8525?
Zabawka edukacyjna w kształcie kolorowych puzzli z literkami z linii Eco Friendly. Składa się z 52 dwustronnych drewnianych tabliczek, które są genialnym sposobem nauki alfabetu poprzez zabawę.
Zabawki - Numer handlowy: 75034Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator