Zestaw małego budowniczego 100 kl. BKN-8531 - Opis produktu

Zestaw 100 klocków drewnianych dla małego budowniczego z pięknymi wzorami pozwoli na kreatywną zabawę i rozwinie wyobraźnię oraz zdolności motoryczne dziecka. Klocki zapakowane w duże, tekturowe pudełko-tubę, dzięki czemu zawsze będą na swoim miejscu, a także z łatwością można zabrać je ze sobą w inne miejsce.
Klocki drewniane są nie tylko trwale, ale dzięki swej prostocie mają walory edukacyjne. Stwarzają wiele możliwości do układania, budowania i poznawania nowych zastosowań w zabawie. Na opakowaniu znajdują się zdjęcia 5 propozycji budowli.
Jest to produkt z linii Eco-Friendly. Klocki mają ten sam wymiar i kształt. Pomalowane są cudownie w 10 rodzajów wzorów:
- czerwona fala,
- różowe kwiatki,
- pomarańczowe kółka,
- żółty plasterek sera,
- seledynowe trójkąty,
- zielone prostokąty,
- niebieskie kwadraty (szachownica),
- błękitne chmurki,
- granatowa niteczka,
- fioletowe kwadraciki (okienko).
Dzięki nim twoje dziecko pozna różnorodne wzory i kolory. Nauczy się także pierwszych kształtów geometrycznych (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt), a także pozna różnice pomiędzy wielkościami, duży-mały.

Funkcje zabawki:
- uczy kojarzenia kształtów i kolorów,
- rozwija logiczne myślenie,
- doskonali ruchy precyzyjne i postrzeganie przestrzenne,
- rozwija sprawność manualną,
- dopasowywanie klocków do siebie oraz próby układania ich w budowle ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową,
- ciekawa i bogata kolorystyka oraz zróżnicowanie graficzne stymulują wzrok.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: (wys.) 24,5 x (średnica) 19cm.
Wymiary zabawki ok.: 11,5x2x0,7cm (wielkość klocka).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy.
Nr katalogowy: BKN-8531

Zabawki - Numer handlowy: 75039

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator