Puzzle podwójne dżungla BK-4023 - Opis produktu

Podwójne puzzle, podwójna zabawa. Układanka dżungla składa się z 4 kolorowych puzzli stanowiących podstawę do układania oraz 4 zwierzątek, które należy odpowiednio do tych elementów dopasować. Zabawka świetnie kształtuje zdolności motoryczne oraz logiczne myślenie.

W komplecie znajdują się:
- 4 drewniane puzzle - klocki w ciepłych barwach żółtej, czerwonej i pomarańczowej; składając je tworzymy samochód jeep,
- 4 klocki w kształcie zwierzątek z kolorowymi i uroczymi postaciami: słonika, małpki, lwa i zebry.
Zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiednich elementów do siebie. Dziecko zdobywa wiedzę poprzez zabawę.

Funkcje zabawki:
- nauka kolorów, kształtów, zwierzątek i figur geometrycznych,
- rozwija umysł,
- poprawia zdolności motoryczne,
- ćwiczy pamięć i spostrzegawczość,
- kształtują logiczne myślenie.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: 18x17x1,2 cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesięcy.
Nr katalogowy: BK-4023

Zabawki - Numer handlowy: 75060

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle podwójne dżungla BK-4023?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle podwójne dżungla BK-4023 możesz kupić za 25.90 zł. Cena Puzzle podwójne dżungla BK-4023 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle podwójne dżungla BK-4023?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle podwójne dżungla BK-4023 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle podwójne dżungla BK-4023 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle podwójne dżungla BK-4023?
Podwójne puzzle, podwójna zabawa. Układanka składa się z 4 puzzli stanowiących podstawę do układania oraz 4 zwierzątek, które należy odpowiednio do tych elementów dopasować. Zabawka świetnie kształtuje zdolności motoryczne oraz logiczne myślenie.
Zabawki - Numer handlowy: 75060Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator