Tęczowe cyferki BKN-8527 - Opis produktu

Nauka liczenia i rozpoznawania cyfr jest bardzo ważnym etapem w życiu dziecka. Dzięki tej zabawce z linii Eco-Friendly twoje dziecko może już przed rozpoczęciem nauki w szkole poznać cyferki. Te wspaniałe tęczowe puzzle pomogą dziecku połączyć naukę z zabawą i w przyjemny sposób opanować liczenie.
19 pięknych kolorowych puzzli może być ułożone poprzez poprawne liczenie i rozpoznawanie ilości przedstawionych obiektów. Każda z cyferek jest oznaczona unikalnym kolorem oraz posiada tyle znaczków, ile wskazuje jej cyfra. Dzięki temu maluch może policzyć przedstawione na drugim puzzlu tęczowej układanki obrazki i odpowiednio je dopasować, jednocześnie ucząc się liczyć.
Funkcje zabawki:
- nauka liczenia,
- nauka znaków cyfr i kojarzenie ilości,
- dopasowywania odpowiednich elementów,
- poznawanie kolorów, zwierzątek, warzyw,
- ćwiczenie koncentracji i pamięci,
- rozwój zdolności manualnych i wyobraźni.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: 20,5x14,5x7cm.
Wymiary zabawki ok.: 14,5x28,5x0,6cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Nr katalogowy: BKN-8527

Zabawki - Numer handlowy: 75035

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tęczowe cyferki BKN-8527?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tęczowe cyferki BKN-8527 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Tęczowe cyferki BKN-8527 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tęczowe cyferki BKN-8527?
Najniższy koszt przesyłki dla Tęczowe cyferki BKN-8527 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tęczowe cyferki BKN-8527 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tęczowe cyferki BKN-8527?
Nauka liczenia i rozpoznawania cyfr jest bardzo ważnym etapem w życiu dziecka. Dzięki tej zabawce twoje dziecko może już przed rozpoczęciem nauki w szkole poznać cyferki. Te wspaniałe tęczowe puzzle pomogą dziecku połączyć naukę z zabawą i w przyjemny sposób opanować liczenie.
Zabawki - Numer handlowy: 75035Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator