Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533 - Opis produktu

Puzzle i gra w Małego Wędkarza to zabawka typu 2 w 1, która kształtuje zdolności motoryczne i umiejętność logicznego myślenia oraz pozwala w przyjemny sposób zdobywać wiedzę o otaczającym świecie (maluch poznaje kolory, kształty i różnorodność przyrody).
Dziecko łączy puzzle i układa w odpowiednich miejscach tworząc barwny obrazek, a pomagają mu w tym namalowane linie. Każdy element układanki to inne stworzenie morskie: rybki, krab, ośmiornica, konik morski i meduza. Zwierzątka morskie (puzzle) można układać w poziomie tworząc płaski obrazek lub wkładać prostopadle do podłoża,w szczeliny umiejscowione w podstawie układanki, tworząc przestrzenny obrazek 3D.
To jednak nie jest koniec zabawy, ponieważ puzzle mogą zmienić się w akwen wodny, z którego dziecko za pomocą wędki łowi morskie stworzenia. Gra w wędkowanie wymaga precyzji i skupienia. W zestawie znajdują się 2 fantastyczne wędki, które zamiast haczyka mają regulowaną pętelkę do łowienia stworzonek (rozmiar pętelki można regulować przesuwając zamieszczony na sznurku koralik). Zabawka wygodna w podróży, można ją rozłożyć w pociągu, na dywanie lub na kolanach a jej elementy z obrazkiem nie wypadną.
Dzięki pętelce na podstawie można w późniejszym okresie stworzyć z tej zabawki ładny obrazek na ścianę (2D lub 3D), który będzie stanowił ciekawą ozdobę pokoju dziecięcego.

Funkcje zabawki:
- uczy kojarzenia kształtów i kolorów,
- pobudza wyobraźnię,
- rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową,
- doskonali ruchy precyzyjne i sprawność manualną rączek,
- ćwiczy koordynację wzrokowo–ruchową,
- ciekawa i bogata kolorystyka rozwija percepcję wzrokową,
- uczy zachowań społecznych.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary zabawki ok.: 23.5x1x21cm.
Pojedyncze elementy różnią się wielkością od ok. 6,5x2,5 cm do 12x12cm
Wymiary wędki: długość sznurka z zaczepem: 19,5 cm, długość patyczka: 20,8cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Nr katalogowy: BKN-8533

Zabawki - Numer handlowy: 75067

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle morskie 2w1 układaj i wędkuj BKN-8533?
Puzzle i gra w Małego Wędkarza to zabawka typu 2 w 1, która kształtuje zdolności motoryczne i umiejętność logicznego myślenia oraz pozwala w przyjemny sposób zdobywać wiedzę o otaczającym świecie.
Zabawki - Numer handlowy: 75067Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Polecam. Wykonanie bardzo dobre. Zabawa świetna.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator