Klocki puzzle - ślimak BK-8521 - Opis produktu

Klocki-puzzle ślimak to zabawka składająca się z sześciu elementów:
- 1 klocek trójkąt,
- 4 klocki sześciany,
- podstawa w kształcie ślimaka wraz z ruchomymi drewnianymi bolcami do nakładania klocków.
Idealne do pierwszych prób nauki układania klocków i puzzli. Zachęcą dziecko do ćwiczeń wspomagających koordynację oko-ręka, ich układanie rozwija spostrzegawczość i logiczne myślenie. Trwałe i wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów z linii ECO Friendly. Klockami można się bawić oddzielnie tworząc pierwsze budowle lub użyć ich jako układanki puzzle do ułożenia 4 różnych obrazków. Dodatkową atrakcją jest to, że można je założyć na bolce w podstawie tworząc w ten sposób domek-muszlę dla ślimaka-podstawy. Dzięki drewnianym bolcom klocki będą się utrzymywały na miejscu podczas bujania podstawą.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: 22x17xx10cm.
Wymiary zabawki ok.: 15x14,5x5,6 cm cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy.
Nr katalogowy: BKN-8521

Zabawki - Numer handlowy: 75032

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Klocki puzzle - ślimak BK-8521?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Klocki puzzle - ślimak BK-8521 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Klocki puzzle - ślimak BK-8521 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Klocki puzzle - ślimak BK-8521?
Najniższy koszt przesyłki dla Klocki puzzle - ślimak BK-8521 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Klocki puzzle - ślimak BK-8521 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Klocki puzzle - ślimak BK-8521?
Klockami można się bawić oddzielnie tworząc pierwsze budowle lub użyć ich jako układanki puzzle do ułożenia 4 różnych obrazków. Dodatkowo można je założyć na bolce w podstawie tworząc w ten sposób domek-muszlę dla ślimaka-podstawy.
Zabawki - Numer handlowy: 75032Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator