Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524 - Opis produktu

Zestaw dwustronnych, drewnianych puzzli z alfabetem składający się z 26 elementów do układania. Klocki należą do linii Eco-Friendly.
Niezwykle ważnym etapem w życiu dziecka jest nauka alfabetu. Zapoznanie z literkami można rozpocząć już przed podjęciem nauki w szkole podstawowej. Dwustronne drewniane tabliczki będą niesamowicie przyjemną formą nauki poprzez zabawę.
Po jednej stronie dziecko stworzy piękną ilustrację, układając duże litery zgodnie z kolejnością abecadła. natomiast odwracając klocki na drugą stronę ułoży długą gąsienicę. Każda z części gąsienicy posiada jeden znak alfabetu pisany wielką i małą literą. Dzięki temu nauczy się alfabetu oraz utrwali sobie znaki liter i bez trudu rozpozna je w innych miejscach. Warto opowiadać dziecku historyjki dotyczące każdej z literek, aby łatwiej zapamiętało znak pisany literki.
Młodsze dzieci mogą zbudować wieże i inne budowle, pracując w ten sposób nad umiejętnościami motorycznymi.

Funkcje zabawki:
- nauka alfabetu,
- nauka znaków liter,
- poznawanie kolorów,
- dopasowywanie odpowiednich elementów do siebie,
- ćwiczy logiczne myślenie, koncentrację i pamięć,
- rozwija swoje zdolności manualne i wyobraźnię.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne.
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: 20,5x14,5x7cm.
Wymiary zabawki ok.: 11,5x64x0,6cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat.
Nr katalogowy: BKN-8524

Zabawki - Numer handlowy: 75033

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle dwustronne - alfabet BKN-8524?
Niezwykle ważnym etapem w życiu dziecka jest nauka alfabetu. Zapoznanie z literkami można rozpocząć już przed podjęciem nauki w szkole podstawowej. Zestaw 26 dwustronnych puzzli będzie niesamowicie przyjemną formą nauki poprzez zabawę.
Zabawki - Numer handlowy: 75033Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator